Euro 2021 Polska – Słowacja. Gdzie oglądać mecz w Warszawie? Strefa kibica na stadionie Legii

2021-06-14 14:09
Strefa kibica EURO 2021 Łódź
Autor: mat. UMŁ

Czym byłoby Euro 2021 bez kibiców? W stołecznych barach, pubach lub po prostu przed ekranami własnych telewizorów w salonie dopingują swoich reprezentantów w jednym z najważniejszych piłkarskich starć. Są jednak tacy, którzy chcą wspólnie przeżywać stadionowe emocje w prawdziwych strefach kibica, gdzie transmisja meczu odbywa się na wielkich telebimach. Gdzie takie miejsca znajdziemy w Warszawie?

To już chyba tradycja, że podczas ważnych mistrzostw i imprez sportowych organizujemy w Polsce strefy kibica. Bez nich nie mogłoby się odbyć również Euro 2021. Mieszkańcy warszawy zapewne zadają sobie pytanie gdzie tym razem można obejrzeć mecz Polska – Słowacja. Kiedyś w stolicy powstawała wielka strefa kibica, gdzie setki osób mogło kibicować jednocześnie przed wielkimi telebimami. W tym roku z wiadomych przyczyn musimy zachować wytyczne sanitarne. Jednak nie oznacza to braku piłkarskich emocji na dużą skalę. Gdzie znaleźć warszawskie strefy kibica?

Wyjątkowa przestrzeń do wspólnego kibicowania biało-czerwonym podczas Mistrzostw Europy 2020 UEFA znajdzie się na trybunie wschodniej przy Łazienkowskiej 3. Czyli na stadionie Legii! Mecz ze Słowacją będzie transmitowany na specjalnym telebimie na promenadzie stadionu. Dla kibiców mają być przygotowane leżaki i ławki. Można też liczyć na coś dobrego do przekąszenia, ponieważ organizator planuje strefę gastronomiczną. Otwarcie strefy o godz. 16.00.

Łazienkowska, to nie jedyne miejsce gdzie można w Warszawie poczuć prawdziwego ducha kibica. Piłkarskie emocje planowane są też na bulwarach wiślanych, na pomoście 511 i Fali (Pawilon nad Wisłą – bulwar Flotylii Wiślanej) czy w kręgielni Hulakula przy ul. Jagiellońskiej 82B. W całej Warszawie wiele miejsc planuje swoją "małą" strefę kibica. Np. Bierhalle przy Nowym Świecie 64 czy w OFF Brzeska przy Brzeskiej 25. Oczywiście to tylko kilka przykładów stref kibica w Warszawie. W całej stolicy można znaleźć ich znacznie więcej.

A wyniki dzisiejszego meczu typuje już prezydencki "Bąbel"... zobaczcie sami:

EURO 2021 - tak brzmi oficjalny hymn, który zagrzeje piłkarzy do walki!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE