GIGANTYCZNA mobilizacja policji!

i

Autor: Redakcja SE GIGANTYCZNA mobilizacja policji!

GIGANTYCZNA mobilizacja policji pod Sejmem. Radiowozy jadą z całej Polski

2020-11-18 12:14

Blokada Sejmu 18.11.2020. Ogólnopolski Strajk Kobiet znów wychodzi na ulice polskich miast. Na dziś zaplanowano między innymi blokadę Sejmu. Kolejny raz protestujący zbiorą się tam, by protestować przeciwko zniesieniu kompromisu aborcyjnego. W okolice ul. Wiejskiej od rana zjeżdżają się radiowozy. Do stolicy jedzie wsparcie z całej Polski. Pojawiły się też setki metalowych barierek ochronnych.

ZOBACZ TEŻ: Sejm całkowicie ZABARYKADOWANY! Setki barierek także przed siedzibą TVP

Blokada sejmu ma rozpocząć się o godz. 18. Protestujący będą chcieli uniemożliwić wyjazd z ul. Wiejskiej politykom opozycji, po zakończonych obradach. Policja już od kilku godzin zabezpiecza miejsce planowanego strajku. Zarządzono pełną mobilizację. Przed sejmem ustawiono metalowe barierki. Dojazd pod sam budynek jest niemożliwy. W okolicy czuwa kilka policyjnych radiowozów oraz policjanci w nieoznakowanych autach. Co kilka minut przez Warszawę przejeżdżają sznury radiowozów na sygnale. Do stolicy jedzie kilkuset policjantów, którzy zgrupują się na ul. Wiejskiej. Są to m.in zespoły z Częstochowy i Bielska-Białej. 

Warszawa: Marsz Niepodległości zostanie ZDELEGALIZOWANY?!

Barierki pod sejmem

i

Autor: Paweł Dąbrowski

Ogólnopolski Strajk Kobiet informuje, że na ul. Wiejskiej roi się od barierek. Dostęp do siedziby parlamentu został szczelnie odgrodzony. Przy okazji odcięto dojście do siedziby strajku, która znajduje się w sąsiedztwie sejmu. - Sejm jeszcze nigdy nie był tak odgrodzony jak dziś. A wraz z nim zablokowana została nasza siedziba. Tak - to się dzieje naprawdę - czytamy na Facebooku. 

Rozłam w PiS. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc.156