Gigantyczny korek na S8 w kierunku Poznania. Nowiutkie BMW huknęło w barierki

2022-04-17 18:18
Gigantyczny korek na S8 w kierunku Poznania. BMW huknęło w barierki
Autor: Tadeusz Mróz Gigantyczny korek na S8 w kierunku Poznania. BMW huknęło w barierki

Na trasie ekspresowej nr 8 warto zdjąć nogę z gazu. Na wysokości ul. Dywizjonu 303 doszło do kolizji, która spowodowała kompletne zablokowanie trasy w kierunku Poznania. Samochodem poruszały się dwie osoby, nikomu nic się nie stało. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Chwilę przed godziną 18, 17 kwietnia w niedzielę, doszło do kolizji na trasie ekspresowej nr 8. Samochód BMW z niewiadomych na razie przyczyn zjechał z lewego pasa drogi, uderzył w barierki i stanął wszerz jedni, blokując wszystkie pasy ruchu.

Na miejscu pojawił się reporter „Super Expressu”. – BMW uderzyło w barierki i zablokowało wszystkie pasy ruchu w kierunku Poznania. Na miejscu pojawili się strażacy, którzy zatrzymali ruch i będą usuwać pojazd z jezdni. Najprawdopodobniej ktoś zajechał komuś drogę. Na miejscu pojawiła się policja. Dwie osoby były badane alkomatem. Drugie auto bez uszkodzeń – poinformował dziennikarz.

CZYTAJ RÓWNIEŻPotworna tragedia tuż przed świętami. 24-latek skoczył do wody, nie żyje

Gigantyczny korek na S8 w kierunku Poznania. BMW huknęło w barierki
Autor: GOOGLE MAPS Gigantyczny korek na S8 w kierunku Poznania. BMW huknęło w barierki

Na ten moment korek ma w okolicy 2km, jednak cały czas samochodów przybywa. Warto zdjąć nogę z gazu i skorzystać z objazdów.

Grób Bartka i Irka, którzy wsiedli do BMW z pijanym kolegą
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE