Gigantyczny problem 47-latka. Żona dała mu prezent, przez który trafi do więzienia?

i

Autor: POLICJA Gigantyczny problem 47-latka. Żona dała mu prezent, przez który trafi do więzienia?

SFAŁSZOWANE DOKUMENTY

Gigantyczny problem 47-latka. Żona dała mu prezent, przez który trafi do więzienia?

2023-08-20 18:41

Policjanci zatrzymali 47-latka, który znacznie przekroczył prędkość. Podczas kontroli mężczyzna postanowił wykorzystać prezent, który dostał od żony na rocznicę ślubu. Mężczyzna posłużył się sfałszowanym prawem jazdy zakupionym w internecie! Za popełnione przestępstwo 47-latkowi grozi do 5 lat więzienia!

Glinojeck. Policjanci zatrzymali żartownisia. Żona wpędziła swojego męża do więzienia?

Policjanci na krajowej 60 w miejscowości Glinojeck zatrzymali do kontroli 47-letniego kierującego hondą, który przekroczył dozwoloną prędkość o 33 km/h. Na mandacie za przekroczenie prędkości jednak się nie skończyło!

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mieszkaniec powiatu płońskiego nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 37-latek szybko wyjaśnił policjantom, że ma uprawnienia, ale nie polskie. Następnie okazał dokument prawa jazdy wydany w Wielkiej Brytanii, które już na pierwszy rzut oka wydało się funkcjonariuszom podejrzane − przekazuje ciechanowska policja.

Mężczyzna zapewniał, że prawo jazdy jest prawdziwe. Po jakimś czasie jednak przyznał, że dokument był prezentem, który dostał od żony na rocznicę ślubu. Kobieta kupiła „prawo jazdy” w internecie. Było ono oprawione w ramkę z napisem "w razie potrzeby, zbij szybkę".

Teraz 47-latek musi liczyć się z konsekwencjami prawnymi za posługiwanie się sfałszowanym dokumentem. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień.

Sonda
Czy uważasz, że polska policja działa skutecznie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany