Gocław. Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych! Służby na miejscu

2021-10-21 19:39
Potrącenie na Gocławiu
Autor: AC Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych. Do zdarzenia doszło na Gocławiu.

Potrącenie na Gocławiu. Do zdarzenia doszło w czwartek, 21 października, na przejściu dla pieszych na ulicy Fieldorfa. Jak udało nam się ustalić, kierowca mazdy potrącił kobietę. Na miejscu pracuje policja, straż pożarna i pogotowie. Służby wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia.

Niebezpieczne zdarzenie w Warszawie. W czwartek, 21 października, na Gocławiu doszło do potrącenia pieszego. Potrącenie miało miejsce około godz. 19, na przejściu dla pieszych na ulicy Fieldorfa na wysokości ul. Bukowskiego. Jak udało nam się ustalić, kierowca mazdy potrącił kobietę. Na miejscu pracują cztery radiowozy policyjne, a także straż pożarna i karetka pogotowia. Służby wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia. 

Poszkodowana kobieta została przetransportowana do szpitala z obrażeniami ciała. W chwili zdarzenia kierowca mazdy był trzeźwy. - Na razie nie ustalono, dlaczego doszło do wypadku. O tym kto jest winny, dowiemy się po przeprowadzeniu dochodzenia - informuje nas mł. asp. Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji. Policja apeluje o ostrożność i zachowanie szczególnej czujności na przejściach dla pieszych.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Warszawa: Mały remont, wielki objazd! Będą nadkładać aż 7 km!

Piesza potrącona przez auto na Gocławiu w Warszawie
Potrącenie na Gocławiu
Autor: AC Miejsce potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych.
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE