Grinch z Ostrowi Mazowieckiej. Postanowił zepsuć święta, teraz ma kłopoty

i

Autor: Policja Grinch z Ostrowi Mazowieckiej. Postanowił zepsuć święta, teraz ma kłopoty

Co on tam wyprawiał?!

Grinch z Ostrowi Mazowieckiej. Postanowił zepsuć święta, teraz ma kłopoty

2022-12-16 16:07

Czy w Ostrowi Mazowieckiej mieszka Grinch, który próbował zepsuć mieszkańcom święta? Tak twierdzą tamtejsi policjanci. Miejski monitoring zarejestrował, jak tajemnicza postać skrada się do choinki ustawionej w centrum miasta. Po chwili unosi się obłok dymu, lampki gasną, a zakapturzona postać ucieka. Policjanci ustalili, że złośliwym stworem był jeden z mieszkańców. Okazało się, że miał do odsiadki kilka wyroków.

Ostrów Mazowiecka. Zniszczył lampki i uciekł

Święta co raz bliżej i w miastach na Mazowszu pojawiły się świąteczne ozdoby. Niestety, pojawiły się też osoby, którym najwyraźniej świąteczna atmosfera jest nie w smak. W połowie grudnia kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały, jak zakapturzony człowiek niszczy lampki choinkowe. - młody mężczyzna wieczorem przechodził obok Jatek, kulturalnego punktu na mapie Ostrowi Mazowieckiej. Tam wraz z początkiem grudnia ustawiono piękną i pokaźnych rozmiarów choinkę ubraną w świąteczne lampki. Co kierowało 27-latkiem? Nadmiar alkoholu, nuda czy odezwała się w nim natura Grincha, że postanowił zniszczyć lampki na choince podpalając je zapalniczką – opisuje zajście mł. asp. Marzena Laczkowska z policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Po kilku dniach policjantom udało się namierzyć sprawcę. Okazał się nim jednak nie złośliwy chochlik, a 27-latek. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za który grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 27-latek miał zaległe wyroki, więc teraz najbliższe miesiące spędzi w więzieniu.

Grinch z Ostrowi Mazowieckiej. Postanowił zepsuć święta, teraz ma kłopoty
Sonda
Lubisz Święta Bożego Narodzenia?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany