Szok!

Groza na drodze pod Płockiem. Trzy osoby ranne po czołówce w Łącku. W akcji śmigłowiec LPR

2023-03-20 8:11

Dramat na drodze, trzy osoby ranne po czołówce w Łącku! Do wypadku doszło w niedzielę (19 marca) popołudniu na drodze krajowej nr 60 przy ul. Płockiej. Volkswagen roztrzaskał się po zderzeniu z toyotą. Na miejscu pilnie lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga była podczas akcji całkowicie zablokowana.

Łąck. Czołówka na DK60 pod Płockiem, trzy osoby ranne

O dramatycznej akcji ratunkowej informują w mediach społecznościowych druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Łącku. - O godz.16.33 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w Łącku, ul. Płocka na DK 60 tuż przed rondem im. bł. o. H. Koźmińskiego – czytamy na ich profilu na Facebooku. Strażacy zamieścili wstrząsające zdjęcia miejsca zdarzenia. Widać na nich roztrzaskane samochody i lądujący śmigłowiec LPR.

O sprawie informuje też policja. - Doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kierujący volkswagenem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z kierującym toyotą. Do szpitala trafili 57-latek kierujący volkswagenem golfem i 86-letnia pasażerka oraz 62-letnia pasażerka toyoty corolli – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” sierż. szt. Monika Jakubowska z policji w Płocku. Nie wiadomo w jakim stanie są poszkodowane osoby.

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki