Nie żyje dwóch strażaków spod Płocka. Razem zaczynali pracę

i

Autor: shutterstock OSP Rębowo pod Płockiem poinformowało o śmierci dwóch strażaków ochotników: Wiesława R. I Teofila B.

Przykre wieści

Nie żyje dwóch strażaków spod Płocka. Razem zaczynali pracę

2023-03-07 19:07

OSP Rębowo pod Płockiem poinformowało o śmierci dwóch strażaków ochotników: Wiesława R. I Teofila B. Obaj mężczyźni służyli w jednostce od 1958 r. Drugi z druhów był m.in. prezesm Ochotniczej Straży w Rębowie. Pogrzeby obydwu strażaków ochotników zaplanowano na 7 i 9 marca. - Łączymy się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną - piszę druhowie z OSP Rębowo.

Dwóch strażaków ochotników spod Płocka nie żyje. Żałoba w OSP Rębowo

Nie żyje dwóch strażaków ochotników spod Płocka. O śmierci Wiesława R. i Teofila B. Ochotnicza Straż Pożarna w Rębowie poinformowała za pośrednictwem swojego profilu facebookowego. Obaj druhowie rozpoczęli służbę w jednostce w tym samym roku - 1958. W tym czasie Teofil B. pełnił m.in. funkcję naczelnika i prezesa OSP w Rębowie. Wiesław R. został pochowany we wtorek, 7 marca, a msza św. pogrzebowa odbyła się o godz. 13 w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Rębowie. W tym samym miejscu i o tej samej porze, ale w czwartek, 9 marca, zaplanowano uroczystości pogrzebowe drugiego ze strażaków ochotników. - Łączymy się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną - piszą członkowie OSP Rębowo.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Akcja służb pod mostem Poniatowskiego! Aktywiści zwisali na linach
Nasi Partnerzy polecają