Dramat na Pradze. Namiot cyrkowy zawalił się pod naporem śniegu

i

Autor: Tadeusz Mróz

Groza na Pradze. Namiot cyrkowy zawalił się pod naporem śniegu

2022-04-02 12:32

W sobotę (2 kwietnia) na Pradze doszło do dramatycznych scen. Po olbrzymich opadach mokrego śniegu zawalił się namiot cyrkowy stojący na Wybrzeżu Puckim! Do zdarzenia doszło przed godziną 11. Na miejsce natychmiast ruszyli strażacy i ratownicy medyczni. Jedna osoba trafiła do szpitala. To pracownik, który akurat wykonywał w pobliżu prace porządkowe.

Strażacy przyjęli zgłoszenie o godzinie 10:49. - Ze zgłoszenia wynikało, że po intensywnych opadach śniegu złożył się namiot cyrkowy, rozstawiony przy Wybrzeżu Puckim na Pradze-Północ. Na miejscu pracowały 4 zastępy straży pożarnej i Zespoły Ratownictwa Medycznego. Na szczęście Namiot był w chwili zdarzenia pusty – przekazał Bartosz Maciąg ze stołecznej straży pożarnej.

Policja podaje jednak, że w zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. - To pracownik, który odśnieżał teren przy namiocie. Odniósł niegroźne obrażenia i trafił do szpitala – przekazała Monika Nawrot z Komendy Stołecznej Policji.

Atak zimy w Warszawie

Warszawę od początku kwietnia nawiedził istny atak zimy. Ogromne ilości mokrego śniegu są niebezpieczne, gdyż mogą zsuwać się z dachów lub uszkadzać różne konstrukcje, a nawet łamać drzewa.

Sonda
Czy byłeś kiedyś w cyrku?
Atak zimy w stolicy! Warszawa sparaliżowana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE