Uwaga!

Groźny wypadek na A2 pod Grodziskiem Mazowieckim. Rozbite cztery auta, sprawca uciekł z miejsca wypadku

2022-12-12 11:24

Poważny wypadek na trasie A2 pod Grodziskiem Mazowieckim. W poniedziałek (12 grudnia) rano aż cztery samochody zderzyły się na jednym pasie Autostrady Wolności. W wypadku brały udział trzy busy i osobówka. Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca wypadku! Jedna osoba została poszkodowana, a policja szuka zbiegłego kierowcy. Na trasie są duże utrudnienia.

Wypadek na A2. Cztery rozbite auta, jeden kierowca uciekł

W poniedziałek po godzinie 9 rano na autostradzie A2 doszło do groźnego wypadku. Aż cztery samochody zderzyły się na wysokości miejscowości Natolin w kierunku Warszawy. - Zderzyły się samochód osobowy i trzy busy - powiedziała w rozmowie z TVN Warszawa Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. Jak wynika z informacji policji, kierujący osobówką uciekł z miejsca wypadku. - Kierowca auta osobowego, który prawdopodobnie jest sprawcą, oddalił się z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany przez policjantów - dodała policjantka.

Wypadek na A2. Poważne utrudnienia

Po wypadku na trasie w kierunku warszawy trwają bardzo poważne utrudnienia. - Ruch odbywa się na jednym pasie w kierunku Warszawy - przekazał w komunikacie generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Na miejscu pracowali też strażacy. - Po dotarciu na miejsce strażacy udzielili pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej. Uskarżała się na bol kręgosłupa i głowy. ratownicy zabrali ją do szpitala - powiedział Krzysztof Stefania ze straży pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. Dodał, że w wypadku brało udział 8 osób, w tym sprawca, który odjechał.

Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany