Policja jedzie na miejsce wypadku

i

Autor: materiały policji / zdjęcie poglądowe Krzykosy. Zderzenie ośmiu pojazdów na dk nr 11! Gigantyczne utrudnienia

WYPADŁ Z JEZDNI

Tragiczny wypadek pod Piasecznem. Auto skończyło w rowie. 18-latek zginął na miejscu

2022-12-10 16:56

W sobotę w nocy (10 grudnia) na ul. Solidarności w Runowie doszło do makabrycznego wypadku drogowego. Samochód osobowy marki volkswagen zjechał z jezdni, uderzył w drzewo i słup. Jeden z chłopaków podróżujących autem zginął na miejscu, dwóch kolejnych, przetransportowano do szpitala.

Runów. Makabryczny wypadek. Zginął młody chłopak

Do makabrycznego wypadku doszło w nocy (10 grudnia). Strażacy otrzymali zgłoszenie w okolicach godziny pierwszej. Volkswagen New Beetle, którym jechało dwóch 18-latków i 19-latek, zjechał z jezdni, uderzył w drzewo, następnie słup i zatrzymał się na boku w przydrożnym rowie.

Gdy przejechaliśmy na miejsce jedna osoba była wewnątrz auta, druga na miejscu wypadku, a trzecia się oddaliła, by po jakimś czasie wrócić – mówi w rozmowie z PiasecznoNews mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

18-latek, który znajdował się w samochodzie został wyciągnięty przez strażaków przez tylną szybę i przekazany pogotowiu ratunkowego, które pojawiło się na miejscu chwilę po tragedii. Niestety stwierdzono zgon młodego chłopaka.

Pozostali dwaj mężczyźni trafili do szpitala. Jeden z nich po wstępnych badaniach został wypuszczony do domu.

Przyczyny i okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają