Gwiazda TV ZGINĘŁA w potwornym wypadku. Dostawczy samochód potrącił ją na pasach [GALERIA]

2020-02-16 8:00 IW
Wypadek Barbara Romaniuk
Autor: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl Wypadek Barbara Romaniuk

Była jedną z twarzy popularnego i lubianego wśród widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Minęły dwa lata od tragicznej śmierci Barbary Romaniuk (+70 l.).

Barbara Romaniuk (+70 l.) od 2014 roku była jedną z komentatorek w popularnym programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Na antenie TTV występowała w towarzystwie dwójki przyjaciół - Reginy Krasnowskiej i Józefa Ponceleusza. Widzowie lubili jej poczucie humoru i ciętą ripostę. Lubiana bohaterka "Gogglebox" została śmiertelnie potrącona w lutym 2018 r. na przejściu dla pieszych na na ul. Wileńskiej przez samochód dostawczy. 

70-letni mężczyzna śmiertelnie potrącony na przejściu dla pieszych!

Barbara Romaniuk pochodziła z Warszawy. Przez wiele lat pracowała w Głównym Urzędzie Komunikacji Międzymiastowej. Gdy przeszła na emeryturę, a energia nie pozwalała jej na lenistwo, dołączyła do klubu seniora oraz zespołu taneczno-muzycznego Praskie Małmazyje. Jak trafiła do telewizji? Przez przypadek. Gdy pani Barbara razem z dwójką swoich przyjaciół relaksowała się na ławce w parku, podeszła do nich osoba z produkcji programu. W ten sposób zaczęła się ich przygoda z telewizją. Cała trójka bardzo szybko stała się ulubieńcami widzów. Niestety, pani Basi już od dwóch lat nie możemy zobaczyć na srebrnym ekranie. 

Znany dziennikarz pyta o sprawy "wagi państwowej".