Horror mieszkanki Bródna! Leżała w łazience całą dobę i wzywała pomocy! Pomogli jej...

2020-11-30 8:14 Damian Ryndak
Straż Miejska
Autor: Straż Miejska Warszawa

Funkcjonariusze straży miejskiej zostali wezwani przez mieszkańców do bloku na Bródnie, w którym na klatce przebywali bezdomni. W trakcie interwencji z mieszkania usłyszeli przeraźliwe wołanie o pomoc.

To była zwykła interwencja. Strażnicy miejscy pojechali do jednego z bloków na Bródnie, by zainterweniować w sprawie śpiącego na klatce bezdomnego. W trakcie prowadzonych czynności zaproponowali mu, że przewiozą go do schroniska dla bezdomnych, ale mężczyzna odmówił i sam opuścił blok. Mundurowi dla świętego spokoju, postanowili sprawdzić inne piętra. W trakcie działań w jednym z mieszkań usłyszeli przerażające wołanie o pomoc. Postanowili sprawdzić co się dzieje. Szybko ustalili, że w lokalu przebywa starsza kobieta.

Kiedy weszli do środka w łazience na podłodze zauważyli leżącą staruszkę, która nie mogła wstać. Jak się okazało leżała tam całą dobę. - Była w dobrym stanie i nie chciała pomocy medycznej – informują strażnicy. Stróże prawa powiadomili pracowników MOPS, którzy obiecali doglądać emerytki.

Ogromna awantura w Warszawie. Zablokowano ciężarówkę aborcyjną