Horror na S8. Para przebiegała przez eskspresówkę, huknął w nie rozpędzony renault. Nie żyją

i

Autor: PAP Horror na S8. Para przebiegała przez eskspresówkę, huknął w nie rozpędzony renault. Nie żyją

Horror na S8. Para przebiegała przez eskspresówkę, huknął w nią rozpędzony renault. Nie żyją

2022-01-08 11:09

Koszmar rozegrał się już po zachodzie słońca na trasie S8 na wysokości miejscowości Ślubów w powiecie wyszkowskim. Przez drogę ekspresową przebiegały dwie osoby. Nie zdążyły dostać się na drugą stronę trasy. Wjechał w nie rozpędzony samochód osobowy. Kobieta i mężczyzna zginęli na miejscu. Policja ustala przyczyny i okoliczności tego makabrycznego wypadku.

Makabryczny wypadek miał miejsce po godz. 18:30 na trasie S8 na wysokości miejscowości Ślubów. Było już ciemno, co zdecydowanie ogranicza widoczność kierowcom. Nagle na jezdnię w kierunku Warszawy wbiegli mężczyzna i kobieta. Nie mieli najmniejszych szans w starciu z pędzącymi po ekspresówce autami. Para nie zdążyła przedostać się na drugą stronę drogi. Z impetem wjechał w nią rozpędzony renault.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że dwie osoby - kobieta i mężczyzna - zostali potrąceni przez samochód osobowy marki renault. Piesi przechodzili przez trasę w miejscu niedozwolonym - przekazał kom. Damian Wroczyński z policji w Wyszkowie. Niestety, życia pary nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon dwóch osób.

31-letni kierowca renault był badany w karetce, a następnie zabrany do szpitala. - Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy - poinformował kom. Wroczyński.

Na miejscu makabrycznego wypadku pracowali policjanci ruchu drogowego pod nadzorem prokuratora oraz technik kryminalistyki. Mundurowi wyjaśniają przebieg i okoliczności tragicznego wypadku drogowego. Pytań w sprawie wypadku nasuwa się coraz więcej.

Funkcjonariusze ustalili, że na trasie S8 zginął 37-letni mieszkaniec gminy Wyszków. Z kolei znalezione przy zmarłej kobiecie dokument wskazywał, że była to 37-latka z tej samej gminy Wyszków. Wkrótce wyszło jednak na jaw, że dokument tożsamości nie należał do niej!

- W trakcie prowadzonych dalszych czynności policjanci ustalili, że ofiara posiadała przy sobie dokument tożsamości utracony przez mieszkankę Wyszkowa. Nasze postępowanie prowadzone będzie dalej do ustalenia prawidłowych danych kobiety, która poniosła śmierć - przekazał kom. Damian Wroczyński. - Funkcjonariusze postarają się również wyjaśnić, w jaki sposób kobieta weszła w posiadanie dowodu osobistego mieszkanki naszego miasta i do jakiego celu jej służył - dodał policjant.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Warszawy w 2022 roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE