To dostawca jedzenie zginął na moście Gdańskim. Potworny wypadek w Trzech Króli

i

Autor: WAWA HOT NEWS 24 To dostawca jedzenie zginął na moście Gdańskim. Potworny wypadek w Trzech Króli

To dostawca jedzenia zginął na moście Gdańskim. Potworny wypadek w Trzech Króli

2022-01-07 13:46

Dostawca jedzenia zginął w wypadku, do jakiego doszło w święto Trzech Króli na moście Gdańskim w Warszawie. Z nieustalonych przyczyn doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych - fiata i renaulta. Kierowca mniejszego samochodu zmarł pomimo podjętej reanimacji. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego dramatu.

>>> Bilety do kina prawie ZA DARMO - Koniecznie sprawdź! <<<

W czwartek po południu na moście Gdańskim w Warszawie doszło do zderzenia dwóch samochodów, w wyniku którego zmarł kierowca jednego z nich. Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do policji około godziny 16.30. - Na moście Gdańskim zderzyły się dwa pojazdy - fiat i renault. Kierowca fiata pomimo reanimacji niestety zmarł - przekazał sierżant sztabowy Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodał, kierowca renault został zbadany pod kątem zawartości alkoholu w organizmie - badanie wykazało, że jest trzeźwy.

W piątek poznaliśmy nowe informacje w sprawie wstrząsającego wypadku. Kierowca, który zmarł był dostawcą jedzenia. W wyniku uderzenia, z niewielkiego fiata wyleciała torba z jedzeniem. 

Mniej więcej w tym samym czasie na moście zderzyły się trzy inne samochody, jednak nikt z uczestniczących w zdarzeniu nie odniósł żadnych obrażeń. Most Gdański był nieprzejezdny po wypadku przez kilka godzin. Samochody i autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego zostały skierowane na trasy objazdowe. 

Dramatyczny wypadek na moście Gdańskim w Warszawie