Horror na Targówku! Pijana matka spacerowała z roczną córeczką. Wydmuchała 4 promile!

i

Autor: KRP VI- BIAŁOŁĘKA, PRAGA PÓŁNOC, TARGÓWEK Horror na Targówku! Pijana matka spacerowała z roczną córeczką. Wydmuchała 4 promile!

SKANDAL W WARSZAWIE

Horror na Targówku. Pijana Ukrainka spacerowała z roczną córeczką. Wydmuchała 4 promile!

2022-08-17 11:15

Dramatyczne sceny na Targówku w Warszawie. W piątek, 12 sierpnia, policjanci otrzymali niepokojące zgłoszenie, że po dzielnicy spaceruje kompletnie pijana kobieta, a pod jej opieką jest maleńkie dziecko! Zaniepokojeni doniesieniami mundurowi natychmiast udali się na miejsce, gdzie miała przebywać nietrzeźwa matka z dzieckiem.

34-letnia Ukrainka wydmuchała 4 promile

Funkcjonariusze w błyskawicznym tempie dotarli w okolice ulicy Bazyliańskiej, gdzie pijana kobieta była widziana w towarzystwie znajomego. Para pchała ze sobą wózek z maleńkim dzieckiem. Niestety, mundurowi nie zastali tam nieodpowiedzialnych opiekunów. Na szczęście dzięki czujnemu świadkowi, policjanci dostali wskazówki dotyczące tego, w którą stronę udała się para. Funkcjonariusze bez zastanowienia ruszyli w pościg. Liczyła się każda minuta i bezpieczeństwo niewinnego dziecka. Mundurowi trafili na poszukiwanych przy ulicy Wybrańskiej i od razu wyczuli od kobiety alkohol, zauważyli także, że ewidentnie jest ona pijana. Po wylegitymowaniu okazało się, że lekkomyślną matką jest 34-letnia obywatelka Ukrainy. Podczas badania alkomatem kobieta wydmuchała aż 4 promile!

Pijana spacerowała z dzieckiem po kłótni z partnerem

Pijana 34-latka tłumaczyła się policjantom, że po kłótni z partnerem spakowała rzeczy swoje i dziecka i wyszła z mieszkania. Poszła do znajomego, ale nie było go w domu, dlatego spacerowała w okolicy z roczną córką. Na dodatek towarzyszącym 34-latce mężczyzną był 44-latek poszukiwany przez policję, by odbyć 96 dni kary więzienia za niepłacenie alimentów! Teraz mężczyzna nie ucieknie od wymiaru sprawiedliwości i będzie musiał poddać się wyrokowi sądu.

Roczna dziewczynka miała bose stópki

Roczna dziewczynka, którą opiekowała się pijana Ukrainka, miała bose stópki, dlatego policjantka ubrała dziecko stosownie do panującej temperatury i przebrała w czyste i suche ubranka, a także przewinęła. Potem dziewczynka trafiła do szpitala, gdzie lekarze sprawdzali jej stan zdrowia. Nad wszystkim czuwali przejęci losem małego dziecka policjanci. 34-letnia matka dziecka trafiła natomiast na izbę wytrzeźwień.

Pijana matka na spacerze z niemowlakiem. Miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie

Pijanej matce grozi 5 lat więzienia

- O tej sprawie policjanci z Wydziału ds. Nieletnich i Patologii północnopraskiej komendy powiadomili Sąd Rodzinny i Nieletnich, by zdecydował o dalszym losie dziecka. W sobotę 34-letnia matka dziecka została przesłuchana. Policjanci z komisariatu przy ulicy Chodeckiej przedstawili jej zarzut dotyczący narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co może jej grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności – podsumowuje kom. Paulina Onyszko z KRP VI w Warszawie.

Sonda
Czy gdyby nie alkohol, przestępstw w Polsce byłoby mniej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE