Kolejny wypadek

Warszawa: Ciężarówka huknęła w miejski autobus. W środku byli pasażerowie. Groza w al. Jerozolimskich

2022-08-17 10:18

Kolejny wypadek z udziałem autobusu miejskiego na drodze w Warszawie. Jak poinformował nasz dziennikarz, do poważnego wypadku doszło w Alejach Jerozolimskich. Kierowca ciężarówki nie ustąpił pierwszeństwa i z ogromną siłą trzasnął w autobus miejski! W środku byli przerażeni pasażerowie!

Ciężarówka huknęła w autobus. W środku pasażerowie!

- Ciężarówka wyjeżdżała z ulicy Włodarzewskiej, nie zatrzymała się przed znakiem "STOP" i uderzyła w bok autobusu miejskiego. W środku byli pasażerowie, niektórzy natychmiast zostali przetransportowani do karetek, gdzie ich przebadano. W autobusie został zniszczony cały bok, wszystkie szyby są rozbite, powybijane od siły uderzenia. Przód ciężarówki także jest doszczętnie zmasakrowany - relacjonuje nasz dziennikarz, który był świadkiem tego dramatycznego wypadku.

Policja potwierdza wypadek na Alejach

W sprawie wypadku skontaktowaliśmy się z Komendą Stołeczną Policji, by uzyskać informacje dotyczące niepokojącego wypadku.

- Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce. Zgłoszenie o wypadku otrzymaliśmy o godzinie 7:27. Na Alejach Jerozolimskich autobus zderzył się z pojazdem ciężarowym. Obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi. Nie ma osób rannych, nikt nie wymagał przetransportowania do szpitala. W związku z tym zdarzeniem nie powinny występować żadne utrudnienia na drodze - przekazał "Super Expressowi" Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

Tragiczny wypadek przy Dworcu Wileńskim. 19-latek wjechał w mężczyznę na przystanku
Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek w autobusie?