Horror na torach w Ciechanowie. Pociąg Pendolino śmiertelnie potrącił mężczyznę

i

Autor: Shutterstock Horror na torach w Ciechanowie. Pociąg Pendolino śmiertelnie potrącił mężczyznę

Koszmar

Horror na torach w Ciechanowie. Pociąg Pendolino śmiertelnie potrącił mężczyznę

2023-01-19 11:16

Koszmar rozegrał się w środę, 18 stycznia, w Ciechanowie. Po godz. 17 pociąg Pendolino relacji Kraków Główny-Kołobrzeg potrącił pieszego. Mężczyzna nie miał szans z rozpędzonym składem. Jego życia nie udało się uratować. Zginął na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

Pociąg Pendolino rozjechał pieszego

Do tragedii doszło w środowy wieczór. Około godz. 17:20 na torach przy ul. Ceramicznej w Ciechanowie zginął człowiek. Informację o koszmarnym wypadku potwierdziła w rozmowie z „Super Expressem” nadkom. Jolanta Bym z ciechanowskiej policji.

- Według wstępnych ustaleń policji, pociąg relacji Kraków Główny-Kołobrzeg uderzył w mężczyznę, który niestety zginął na miejscu - przekazała nam policjantka. Jak dodała, funkcjonariuszom nie udało się jeszcze ustalić tożsamości zmarłego. - Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów – wyjaśniła.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

Na miejscu wypadku policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Mundurowi będą wyjaśniali przyczyny i okoliczności tragedii. - Trwają czynności w tej sprawie. Jest prowadzone postępowanie pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Ciechanowie - poinformowała nadkom. Jolanta Bym. Na razie wiadomo, że maszynista kierujący pociągiem, który potrącił człowieka, był trzeźwy. Bez odpowiedzi pozostaje pytanie, czy było to zaplanowane samobójstwo, czy tragiczny w skutkach nieszczęśliwy wypadek.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Sonda
Czy samóbójstwa w Polsce to temat tabu?
Nasi Partnerzy polecają