Motocykl 27-latka stanął w ogniu. Mężczyzna nie żyje [NOWE FAKTY]

i

Autor: Tadeusz Mróz Motocykl 27-latka stanął w ogniu. Mężczyzna nie żyje [NOWE FAKTY]

nowe fakty

Horror pod Garwolinem. W motocykl 27-latka wjechało rozpędzone volvo. Jednoślad stanął w ogniu [NOWE INFORMACJE]

2023-03-27 11:34

Koszmar rozegrał się w miniony piątek (24 marca) w miejscowości Izdebno Kolonia pod Garwolinem. W czołowym zderzeniu motocykla z osobowym volvo zginął 27-letni kierowca jednośladu. Z ustaleń policji wynika, że winnym tragedii jest 26-letni kierowca auta. Sąd Rejonowy w Garwolinie zdecydował jego o tymczasowym aresztowaniu. Jak się okazało, mężczyzna był pijany.

Czołowe zderzenie motocykla z osobówką pod Garwolinem

Do potwornego wypadku doszło w piątek (24 marca) pod Garwolinem. W miejscowości Izdebno Kolonia w gminie Łaskarzew w czołowym zderzeniu motocykla z samochodem osobowym zginął młody mężczyzna. Jednoślad 27-latka stanął w ogniu. Życia mężczyzny nie udało się uratować. W poniedziałek, 27 marca, policja w Garwolinie przekazała wstępne ustalenia dotyczące tragicznego wypadku. Wynika z nich, że winnym zdarzenia był kierowca volvo.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-latek z powiatu garwolińskiego kierował samochodem osobowym marki Volvo. Na drodze poza obszarem zabudowanym wyprzedzał inny pojazd. W trakcie wykonywania manewru zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku motocyklem honda. W wyniku zdarzenia doszło do pożaru jednośladu - przekazała podkom. Małgorzata Pychner z garwolińskiej policji. Jak dodała. Kierowca volvo był pijany.

Kierowca volvo aresztowany

Odpowiedzialność karna za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym nie ominie 26-latka. W poniedziałek, 27 marca, Sąd Rejonowy w Garwolinie przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. - Za spowodowanie wypadku śmiertelnego w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności - poinformowała podkom. Małgorzata Pychner.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?