PRZERAŻACJĄCE

Wracał z pracy do domu, zginął w czołówce. Tragiczny wypadek pod Garwolinem. Motocykl 27-latka stanął w ogniu

2023-03-25 7:43

Koszmarny wypadek pod Garwolinem w gminie Łaskarzew. W piątek, 24 marca, w okolicach godziny 18 doszło do czołowego zderzenia motocyklisty z osobówką marki volvo. Niestety, 27-letni kierujący jednośladem zginął na miejscu. Policjanci będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez wiele godzin.

Izdebno-Kolonia. Potworny wypadek z udziałem motocyklisty

To był ciężki i trudny wieczór dla funkcjonariuszy garwolińskiej policji. Na tamtejszą komendę wpłynęło przerażające zgłoszenie. Pierwsze informacje mówiły o pożarze jednośladu i czołowym zderzeniu dwóch pojazdów.

Służby zostały powiadomione o zdarzeniu o godzinie 18. Wstępnie wiadomo, że kierujący volvo zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklem. W wyniku zdarzenia doszło do pożaru jednośladu. Motocyklista poniósł śmierć na miejscu – przekazała w rozmowie z „Tygodnikiem Siedleckim” podkom. Małgorzata Pychner z garwolińskiej policji.

Kto zawinił? Dlaczego doszło do czołowego zderzenia? Kto zjechał na przeciwległy pas ruchu?

W tym momencie nie możemy jeszcze mówić o jakichkolwiek ustaleniach funkcjonariuszy, tym bardziej o okolicznościach i przyczynach tego wypadku.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają