Horror w Sowiej Woli. Z piłą spalinową ruszył na 45-latka!

i

Autor: Pexels Horror w Sowiej Woli. Z piłą spalinową ruszył na 45-latka!

Potworne

Horror w Sowiej Woli. Z piłą spalinową ruszył na 45-latka!

2023-01-04 7:54

Sytuacja rodem z horroru wydarzyła się w Sowiej Woli w powiecie nowodworskim. Pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do awantury. Nagle młodszy z nich uruchomił piłę spalinową i ruszył z nią na 46-latka! Mężczyzna został ranny i trafił do szpitala. 28-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym.

Sowia Wola. Zaatakował z piłą spalinową w rękach

Horror rozegrał się na prywatnej posesji w Sowiej Woli w gminie Czosnów. - Ze wstępnych informacji wynikało, że pomiędzy dwoma zamieszkującymi na tej samej posesji mężczyznami doszło do awantury - przekazała podkom. Joanna Wielocha z nowodworskiej policji.

Nagle awantura przybrała na sile i polała się krew. Młodszy z mężczyzn, 28-latek, uruchomił piłę spalinową i ruszył na 45-latka!

Gdy na miejscu zjawili się mundurowi z Czosnowa, w pobliżu domu zauważyli starszego z mężczyzn, z zakrwawioną ręką. Natychmiast wezwali karetkę pogotowia i udzielili 45-latkowi pierwszej pomocy przedmedycznej.

- Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie okazało się, że doznał obrażeń w postaci rany łokcia i przedramienia prawej ręki, które naruszyły czynności narządu ciała na okres powyżej 7 dni - poinformowała podkom. Wielocha.

Furiat z piłą spalinową aresztowany

Agresywny 28-latek został zatrzymany. Okazało się, że był pijany.

- W chwili zdarzenia, w wydychanym powietrzu miał blisko 2,5 promila alkoholu. Trafił do policyjnej celi - przekazała policjantka.

Prokurator z nowodworskiej prokuratury przedstawił 28-latkowi zarzut narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz zarzut spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu i skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztu.

Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim przychylił się do tego wniosku i najbliższe trzy miesiące 28-latek spędzi w areszcie śledczym. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki