Huknął w drzewo, połamał latarnię. Pijany kierowca kompletnie rozbił mercedesa

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Huknął w drzewo, połamał latarnię. Pijany kierowca kompletnie rozbił mercedesa

Huknął w drzewo i betonowy słup. Pijany kierowca kompletnie rozbił mercedesa

2022-03-06 12:25

W niedzielę (6 marca) przy skrzyżowaniu al. Komisji Edukacji Narodowej i Doliny Służewieckiej pijany kierowca huknął merdecesem w drzewo i złamał betonową latarnię. W jego samochodzie znajdowała się pasażerka. On wyszedł bez szwanku, ona trafiła do szpitala. Policja zbadała trzeźwość mężczyzny. Kierujący wydmuchał aż 1,6 promila.

Do wypadku doszło po godzinie 9. Do zdarzenia doszło przy zjeździe w aleję Komisji Edukacji Narodowej. Nagle kierujący mercedesem wypadł z drogi i z wielkim impetem rąbnął w drzewo i betonowy słup. Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali policję. - Otrzymaliśmy informację o zdarzeniu o godzinie 9:21. Przybyły na miejsce patrol policji przebadał trzeźwość kierującego. Mężczyzna miał 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – przekazała Małgorzata Wersocka stołecznej policji.

W samochodzie znajdowała się pasażerka. Niestety, ucierpiała w wyniku uderzenia. Na miejscu zjawiła się karetka pogotowia Kobieta trafiła z obrażeniami ciała do szpitala. Nie wiadomo w jakim jest stanie. Jak pokazują zdjęcia, siła uderzenia musiała być duża. Mercedes jest mocno rozbity.

Pijany rozbił mercedesa. Został zatrzymany

Mężczyzna może spodziewać się bardzo surowych konsekwencji. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi obecnie 30 dni aresztu, 2500 zł mandatu i 10 punktów karnych.

Sonda
Nowe kary dla pijanych kierowców. Co o nich sądzisz?
Nasi Partnerzy polecają