Policja prosi o pomoc w odnalezieniu przestępcy. Mężczyzna jest pilnie poszukiwany

i

Autor: pragapn.policja.waw.pl Policja prosi o pomoc w odnalezieniu przestępcy. Mężczyzna jest pilnie poszukiwany

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu przestępcy. Mężczyzna jest pilnie poszukiwany

2022-03-06 7:54

Praska policja pilnie poszukuje przestępcy! Mężczyzna na zdjęciach ukradł cudzą kartę bankomatową i bezczelnie płacił nią w kilku sklepach. Od kilku miesięcy policjanci pozostają bezsilni, a przestępca cieszy się wolnością i pozostaje bezkarny. Dlatego funkcjonariusze zwracają się z apelem i prośbą o pomoc w zidentyfikowaniu złodziejaszka.

Mężczyzna, którego zdjęcia opublikowała policja jest poszukiwany od 3 grudnia 2021 roku. Tego dnia miał dopuścić się kradzieży karty bankomatowej. Potem robił nią sobie zakupy w kilku warszawskich sklepach. Złodziej może mieć od 25 do 35 lat.

Policja przekazała szczegóły dotyczące jego wyglądu. - Jest szczupłej budowy ciała. W dniu zdarzenia ubrany był w niebieską kurtkę z kapturem (wnętrze kaptura jest koloru pomarańczowego lub czerwonego), czarne buty sportowe, materiałowe spodnie dresowe z kolorowymi wstawkami na nogawkach w przedniej części spodni, czapkę zimową koloru czarnego z białym logiem firmy "NIKE", dolną część twarzy zasłania mu czarna maseczka ochronna – przekazała kom. Paulina Onyszko. Za zarzucane mu czyny mężczyzna może trafić nawet do 5 lat za kratki.

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę skontaktuj się z Dyżurnym północnopraskiej komendy w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51, pod nr tel. 47 723-75-56 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. 47 723 86 05 powołując się na numer sprawy KR-II-1727/21.

Informacje można też przekazywać drogą elektroniczną pisząc na adres e-mail: [email protected].

Sonda
Czy widząc złodzieja, zareagowałbyś i próbował go zatrzymać?
Ukląkł, przeżegnał się i okradł kościelną skarbonę! Pobożny złodziej z Myślenic zatrzymany