Nie przegap

Ikony Motoryzacji wciąż na PGE Narodowym! To już ostatnia szansa, by zobaczyć najdroższe auta świata

2023-03-31 15:47

To już ostatni moment, by bliżej przyjrzeć się motoryzacyjnym „perełkom”, które od stycznia goszczą na PGE Narodowym w Warszawie. Żaden fan czterech kółek nie może przegapić tej okazji. 80 samochodów i 15 motocykli o łącznej wartości wynoszącej ponad 80 milionów złotych zgromadzono w jednym miejscu!

Wyjątkowa wystawa na PGE Narodowym

Tych pojazdów nie widuje się na co dzień na stołecznych ulicach. Są rzadkie, prestiżowe i bardzo cenne. Nadarza się okazja, by móc podziwiać z bliska każdy ich detal. Wszystko za sprawą wystawy Ikony Motoryzacji, która gości na PGE Narodowym.

„Druga edycja wystawy „Ikony motoryzacji” to jeszcze więcej wrażeń i emocji dla pasjonatów motoryzacji. Celem wystawy jest przedstawienie aut ważnych w rozwoju motoryzacji, w większości rzadko widywanych i trudno dostępnych. Gwiazdy wystawy to między innymi McLaren P1, Ferrari SF90, Ford GT oraz kilka niespodzianek” - zachwalają organizatorzy.

Jednak wystawa to nie tylko superszybkie, zapierające dech w piersiach samochody. Na odwiedzających czeka również strefa symulatorów jazdy profesjonalnymi samochodami zdalnie sterowanymi RC, oraz strefa symulatorów jazdy autem wyścigowym!

To już ostatnie tygodnie wystawy Ikony Motoryzacji

Ale, ale! Trzeba się spieszyć! Wystawa trwa jedynie do 2 kwietnia! Szczegółowe informacje o wystawie dostępne są na stronie www.ikonymotoryzacji.com
.

Sonda
Widziałeś już wystawę "Ikony Motoryzacji"?
Nasi Partnerzy polecają