Innowacja na Ursynowie. Teraz i Ty możesz ocenić pracę urzędu dzielnicy

2021-04-17 14:00 Norbert Amlicki
Oceń pracę pracowników Urzędu Dzielnicy Ursynów
Autor: Urząd Dzielnicy Ursynów

Teraz każdy mieszkaniec może ocenić wizytę w urzędzie dzielnicy w prosty i szybki sposób. Urzędnicy wystawili przy wyjściu specjalną skrzynkę, która to umożliwia. Zamontowane skrzynki zawierają trzy przegródki przeznaczone odpowiednio dla ocen: pozytywnej, neutralnej i negatywnej. Pracownicy urzędu dzielnicy chcą monitorować satysfakcję mieszkańców.

- Wprowadzone rozwiązanie pozwoli na bieżąco monitorować poziom satysfakcji mieszkańców ze sposobu, w jaki są obsługiwani podczas załatwiania spraw w urzędzie - informuje Kamila Terpiał, rzecznik dzielnicy Ursynów.

NIE PRZEGAP: Warszawa. Zmiana warty w ratuszu. Odchodzi rzeczniczka Karolina Gałecka

Kawowy chodnik na Ursynowie

- Dotychczas mieszkańcy nie mieli możliwości wyrażenia opinii w tak prosty sposób, który nie angażuje ani czasu, ani szczególnej uwagi. Oczywiście, trafiały do nas składane na piśmie sugestie od mieszkańców, zarówno tych bardzo zadowolonych, jak i nie do końca usatysfakcjonowanych. Każdego miesiąca były to pojedyncze przypadki, a chcemy poznać opinię większej liczby mieszkańców - mówi Jakub Berent, wiceburmistrz Ursynowa.

Oceń pracę pracowników Urzędu Dzielnicy Ursynów
Autor: Urząd Dzielnicy Ursynów

O teraz każdy mieszkaniec ma możliwość anonimowego wystawienia oceny obsługującemu go pracownikowi. Wystarczy, że karteczkę z numerkiem wrzuci do odpowiedniej przegródki. Skrzynki wykonano z przezroczystego materiału. - Rozwiązanie to posłuży do usprawnienia pracy w miejscach, które wskażą sami mieszkańcy - mówi Kamila Terpiał, rzecznik dzielnicy Ursynów. Co w momencie, kiedy dany dział, bądź osoba będzie miała dużo negatywnych ocen? - Przełożony na pewno przeprowadzi rozmowę motywującą – dodaje rzeczniczka.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE