Jutro koncert Phila Collinsa: Zmiany w ruchu w okolicach Stadionu Narodowego!

i

Autor: pixabay.com/Arcaion/commons.wikimedia.org Jutro koncert Phila Collinsa: Zmiany w ruchu w okolicach Stadionu Narodowego!

Jutro koncert Phila Collinsa: Zmiany w ruchu w okolicach Stadionu Narodowego!

2019-06-25 16:52

Brytyjski artysta wystąpi na PGE Narodowym w ramach europejskiej trasy Still Not Dead Yet: Live 2019. Oznacza to zmiany w ruchu samochodowym oraz w kursowaniu transportu miejskiego od godz. 17.30 do północy w okolicach stadionu i na moście Poniatowskiego.

Przed koncertem

Chociaż Phil Collins wyjdzie na scene dopiero ok. 20.45, bramy stadionu zostaną otwarte już o 17.30. I tradycyjnie, właśnie od tej godziny aż do ok. 20.30 Saska Kępa zostanie zamknięta dla prywatnego ruchu kołowego. Oznacza to także, że autobusy będą bez przeszkód kursowały ul. Francuską.

Przeczytaj także: Miasto zapowiada przebudowę ul. Bartyckiej. A mieszkańcy się boją! [AUDIO]​

Po koncercie

Na kwadrans przed planowanym zakończeniem koncertu, czyli ok. 22.30, policja może podjąć decyzję o zamknięciu dla ruchu kołowego i tramwajowego w obu kierunkach mostu Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich od ronda de Gaulle’a do ronda Waszyngtona. Wtedy autobusy i tramwaje pojadą trasami objazdowymi. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie ZTM

Przeczytaj także: Rekordowo dużo studentów w Warszawie! Więcej jest tylko w Paryżu [AUDIO]

Artur Boruc na wakacjach z rodziną je złoty stek. Zobacz wideo:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE