KARAMBOL NA MOŚCIE ŁAZIENKOWSKIM

Karambol na Moście Łazienkowskim! Dwie osoby trafiły do szpitala, gigantyczny korek w kierunku centrum Warszawy!

2022-08-04 10:52

Poważny wypadek na Moście Łazienkowskim w Warszawie. Na środkowym pasie zderzyły się aż cztery samochody! Opel, volvo, peugeot i citroen najechały na siebie w czasie jazdy w kierunku centrum. Na miejscu od razu pojawiły się służby. Karetka pogotowia natychmiast przetransportowała do szpitala dwie ranne osoby!

Na Moście Łazienkowskim utworzył się gigantyczny korek

O sprawie poinformował nasz fotoreporter, który był świadkiem tego wypadku. Sytuacja wyglądała dramatycznie. Maska jednego z samochodów została całkowicie zmiażdżona! Gdy cztery samochody wjechały na siebie, na Moście Łazienkowskim stanęły samochody. Korki rozciągają się w kierunku centrum, na miejscu wciąż pracują służby, które będą wyjaśniać przyczyny tego wypadku. Nie wiadomo, ile potrwają utrudnienia w ruchu.

Dwie ranne osoby trafiły do szpitala

Karambol całkowicie sparaliżował ruch w kierunku centrum. Informację o wypadku potwierdziliśmy w Komendzie Stołecznej Policji. - Na Moście Łazienkowskim zderzyły się cztery pojazdy. Dwie osoby zostały poszkodowane, natychmiast trafiły do szpitala. Występują utrudnienia w ruchu w kierunku centrum - potwierdziła nam dyżurna z KSP.

Tragiczny wypadek przy Dworcu Wileńskim. 19-latek wjechał w mężczyznę na przystanku
Sonda
Czy kierowca, który spowodował wypadek, powinien trafić do więzienia?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki