Potężny karambol na S8 pod Wyszkowem. Kilku rannych

i

Autor: PolicjaWyszkow/FACEBOOK Potężny karambol na S8 pod Wyszkowem. Kilku rannych

Potężny karambol na trasie S8 pod Wyszkowem. Auta totalnie zmiażdżone, są ranni. Lądował śmigłowiec LPR

2022-06-06 15:59

Kolejny potężny karambol na trasie S8 w poniedziałek, 6 czerwca. W Niegowie pod Wyszkowem zderzyło się łącznie pięć pojazdów – dwa auta osobowe, bus oraz dwa samochody ciężarowe. Pojazdy są kompletnie zniszczone. W akcji ratowniczej udział biorą policjanci, strażacy, pogotowie ratunkowe oraz śmigłowiec LPR. Są ranni. Droga w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana.

Karambol na S8 pod Wyszkowem

Poniedziałek, 6 czerwca, jest wyjątkowo pechowy dla kierowców podróżujących trasą S8. Po południu w Niegowie pod Wyszkowem zderzyło się pięć pojazdów. - Dwa samochody osobowe marki Mazda i Daewoo, bus marki Mercedes i dwa pojazdy ciężarowe marki MAN i DAF, w tym jeden z naczepą - wymienia kom. Damian Wroczyński z policji w Wyszkowie.

Zobacz też: Miejski autobus zmiażdżył mu nogę na przystanku. „Trzeba było amputować”

Pojazdy są kompletnie zniszczone. Z aut osobowych niewiele zostało. Na zdjęciach w poniższej galerii doskonale widać busa, który wręcz wbił się w powietrzu pomiędzy dwa samochody ciężarowe. Widok zmasakrowanych pojazdów jest przerażający.

Akcja ratunkowa na S8

Na miejscu karambolu trwa akcja ratunkowa. Udział w niej biorą: policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Pomaga również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Jak przekazał w rozmowie z "Super Expressem" kom. Damian Wroczyński, są ranni. - Do szpitala zostało przewiezionych troje poszkodowanych: kierowca oraz pasażer busa oraz kierujący mazdą - poinformował policjant.

Utrudnienia na S8

Z powodu potężnego karambolu trasa S8 w kierunku Warszawy jest kompletnie zablokowana. Kierowcy są prowadzeni na objazd drogami lokalnymi przez węzeł Niegów do węzła Trojany. - Utrudnienia na drodze potrwają wiele godzin, dlatego zalecamy wybór dróg alternatywnych - przekazał kom. Damian Wroczński.

Kolejny karambol na S8

To już drugi karambol na trasie S8 w poniedziałek, 6 czerwca. Rano informowaliśmy o zdarzeniu między Wisłostrada i Marymoncką w kierunku Poznania. Wówczas zderzyło się 11 pojazdów. Dwie osoby zostały ranne.

Nowe Centrum Warszawy. W najbliższych latach Śródmieście ma szansę na dalsze zmiany
Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE