Dramat na drodze

Karambol w Warszawie! 5 aut rozbitych, są ranni. Jedna osoba w ciężkim stanie

2023-12-01 19:30

Groźny wypadek w Warszawie. W piątek (1 grudnia) popołudniu na ul. Wirażowej koło lotniska na Okęciu zderzyło się aż 5 aut. Dwie osoby trafiły do szpitala. Jak wynika z naszych ustaleń, jedna z nich jest w ciężkim stanie. Dwa samochody wpadły do rowu. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe, a wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu.

Warszawa. Karambol na Wirażowej. Są ranni

Szczegółowe informacje przekazali nam stołeczni policjanci. - Do zdarzenia doszło o godzinie 17:20. Z przeprowadzonych ustaleń wynika, że najpierw zderzyły się dwa pojazdy: dacia i audi. Dwie osoby nimi jadące odniosły obrażenia. W zdarzeniu brały udział kolejne trzy samochody. Były to peugeot, volkswagen oraz drugie audi. Osoby nimi podróżujące nie odniosły żadnych obrażeń – mówi w rozmowie z „Super Expressem” Jacek Wiśniewski z Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Stołecznej Policji. Jak dodał funkcjonariusz, wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Jak ustalił obecny na miejscu reporter „SE” do wypadku miało dojść podczas manewru wyprzedzania. Wtedy czołowo zderzyła się dacia i audi. Samochody wpadły do przydrożnego rowu. Nieznamy dokładnego stanu zdrowia poszkodowanych. Jedna z osób miała jednak odnieść ciężkie obrażenia. Trwają policyjne ustalenia w sprawie przyczyn tego wypadku.

Quiz. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy?

Pytanie 1 z 10
Musisz zadzwonić po pogotowie. Który numer wybierzesz?
Karetka pogotowia