Kariera Ewy Brodnickiej nabierze większego rozpędu. Podpisała kontrakt z POTĘŻNYM PROMOTOREM

2020-08-06 16:40 MC
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Mistrzyni świata WBO w wadze super piórkowej Ewa Brodnicka doczeka się wielkich wyzwań. Polla podpisała kontrakt z grupą Eddie'ego Hearna Matchroom Boxing. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jej kolejną rywalka może być zwyciężczyni pojedynku Terri Harper - Natasha Jonas, którego stawką będą pasy WBC i IBO.

Eddie Hearn to promotor między innymi mistrza świata IBF, WBA, WBO i IBO w wadze ciężkiej Anthony'ego Joshui. Na galach organizowanych przez jego grupę, czyli Matchroom Boxing, walczą także największe gwiazdy kobiecego boksu, na czele z Katie Taylor i Cecilią Braekhus. W tak doborowym gronie znalazła się teraz Ewa Brodnicka, podpisując kontrakt na kilka walk.

Marcin Najman ZMASAKROWAŁ Ewę Brodnicką

- Jestem zachwycona możliwością współpracy z Eddie Hearnem i Matchroom Boxing. Kobiecy boks rośnie obecnie w siłę i chcę wielkich walk, zaczynając od unifikacyjnego starcia ze zwyciężczynią walki Harper - Jones. Jestem podekscytowana przyszłością i nie mogę się doczekać powrotu na ring - powiedziała "Kleo".

Seks bez przyjemności? Ewa Brodnicka wskazała, kto na to zasłużył!

Brodnicka, która jest niepokonana na zawodowych ringach, dotychczas stoczyła dziewiętnaście walk, z których dwie wygrała przed czasem. Pięciokrotnie broniła pasa mistrzyni WBO w wadze super piórkowej, pokonując kolejno Sarę Pucek, Nozipho Bell, Janeth Perez, Edith Soledad Matthysse i Djemillę Gontaruk.