Karolewo. Jeden nie żyje, drugi ciężko ranny! Potworne zderzenie dwóch motocyklistów na DK nr 10! [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

2021-06-07 9:29
Jeden nie żyje, drugi ciężko ranny! Potworne zderzenie dwóch motocyklistów na DK nr 10! [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]
Autor: OSP Szczutowo Dwóch motocyklistów zderzyło się w miejscowości Karolewo pod Sierpcem na drodze krajowej nr 10. Jeden z nich zginął na miejscu, a drugi został ciężko ranny

Dwóch motocyklistów zderzyło się w miejscowości Karolewo pod Sierpcem na drodze krajowej nr 10. Jeden z nich zginął na miejscu, a drugi został ranny - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Droga nr 10 jest obecnie zablokowana. Utrudnienia w tym miejscu mogą jeszcze potrwać ok. 2,5 godziny.

Karolewo. Jeden nie żyje, drugi ciężko ranny! Potworne zderzenie dwóch motocyklistów na DK nr 10!

Aktualizacja godz. 9.28

Zgłoszenie o zderzeniu dwóch motocyklistów w Karolewie pod Sierpcem na drodze krajowej nr 10 wpłynęło do służb ratowniczych w sobotę o 20.45.

- 31-latek z powiatu sierpeckiego prowadzący suzuki zaczął nagle hamować i skręcać w lewo, w wyniku czego jadący za nim yamahą 25-latek - również z powiatu sierpeckiego - uderzył w niego. 31-latek zginął na miejscu, natomiast drugi motocyklista został ciężko ranny i trafił do szpitala w Rypinie. Sprawą wypadku w Karolewie zajęła się prokuratura w Sierpcu - informuje policja w Sierpcu.

Jak informuje PAP, dwóch motocyklistów zderzyło się w miejscowości Karolewo pod Sierpcem na drodze krajowej nr 10. Jeden z nich zginął na miejscu, a drugi został ranny. Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę późnym wieczorem. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że droga krajowa nr 10 jest obecnie zablokowana. Utrudnienia w tym miejscu mogą jeszcze potrwać ok. 2,5 godziny.

Czytaj też: Nie żyje znana polska poetka. Korespondowała z Czesławem Miłoszem i J.K. Rowling

Czytaj też: Dwa szokujące wypadki pod Płockiem! Wstrząsające ZDJĘCIA! Dwie osoby zakleszczone w środku

Czytaj też: Olszyny. Jej ukochany zginął w drodze na ślub, ona została ranna i walczy z nowotworem. Sprawca wypadku "śmiał jej się w twarz"

Karolewo. Jeden nie żyje, drugi ciężko ranny! Potworne zderzenie dwóch motocyklistów na DK nr 10! [ZDJĘCIA]

Pogrzeb zamordowanej 18-latki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE