Kazik na kolanach pod ratuszem Białołęki. „Pozwólcie mi zbudować dom!”

2021-06-22 14:43
Kazik klęczy pod ratuszem Białołęki!
Autor: S.P. Records Kazik Kazik klęczy pod ratuszem Białołęki! / Scena z teledysku do piosenki "Plan zagospodarowania przestrzennego dla Białołęki"

To musiał być dziwny dzień dla mieszkańców Białołęki. Pod ich ratuszem, na ziemi tarzał się nikt inny jak… Kazik Staszewski. Artysta zrobił to do swojego najnowszego teledysku, który towarzyszy utworowi „Plan zagospodarowania przestrzennego dla Białołęki”. Utwór znalazł się najnowszym albumie „Ostatnia Płyta”.

Kazik Staszewski wystartował z promocją nowego albumu. „Ostatnia Płyta” posiada tylko parzyste numery utworów, a jako szósty znalazł się kawałek o Białołęce. W teledysku, zobaczyć możemy Kazika który błagalnie klęczy pod ratuszem, prosząc o zgodę na budowę domu. Artysta pochodzący ze stolicy nie po raz pierwszy komentuje warszawską rzeczywistość. W jego twórczości często przewija się wątek dezorganizacji w Polsce oraz komplikacji w urzędach. Jego najnowszy utwór odnosi się do zawiłego i pełnego papierologii procesu budowy domu.

- Dajcie mi zbudować dom, na tej ziemi, którą mam. Dajcie mi zbudować gniazdo, to jest także, także moje miasto – śpiewa Kazik.

Zobacz koniecznie: Kazik zaskoczył mieszkańców Białołęki. Nagrał piosenkę o dzielnicy, premiera już wkrótce

Sołtys Nowej Białej o pomocy dla pogorzelców
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE