Kiedy Juwenalia UW 2021? Znamy termin i pierwsze szczegóły

i

Autor: Pixabay Kiedy Juwenalia UW 2021? Znamy termin i pierwsze szczegóły

Kiedy Juwenalia UW 2021? Znamy termin i pierwsze szczegóły

2021-08-04 16:58

Na tę informację warszawiacy czekali z niecierpliwością. Juwenalia wracają do stolicy! Uniwersytet Warszawski właśnie ogłosił, że największa impreza studencka już niedługo odbędzie się na terenie kampusu głównego uczelni. Na kiedy zaplanowano Juwenalia Warszawskie 2021? Czy wiadomo już, kto wystąpi podczas najgłośniejszej studenckiej imprezy?

Tym razem koronawirus nie pokrzyżuje planów studentom. Uniwersytet Warszawski właśnie ogłosił radosną nowinę. Juwenalia Warszawskie wracają do stolicy! Największe święto studentów i studentek odbędzie się już niedługo w formie, do jakiej przez lata przyzwyczaili warszawiaków organizatorzy. Oznacza to, że na kampusie głównym UW stanie scena, na której wystąpią znani polscy i zagraniczni artyści.

Juwenaliowe koncerty za każdym razem ściągały tłumy! Udział w nich brali nie tylko studenci, ale też wszyscy spragnieni wyjątkowej atmosfery i beztroskiej zabawy, a także miłośnicy niepowtarzalnego klimatu plenerowych imprez. Czy tak będzie i tym razem?

Od największej imprezy studentów dzieli nas już niespełna trzy tygodnie. Juwenalia UW 2021 zaplanowano na ostatni weekend miesiąca, czyli 26-28 sierpnia. Święto studentów odbędzie się tradycyjnie na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu 26/28.

Jakie gwiazdy wystąpią na Juwenaliach UW w tym roku? Ta informacja na razie owiana jest słodką tajemnicą. Organizatorzy zapewniają jednak, że już wkrótce przekażą szczegóły. Póki co w poście informującym o juwenaliach nie pojawił się jeszcze line-up. Gdy tylko pojawi się harmonogram, z pewnością Was o tym poinformujemy.

Zrywają asfalt na moście Południowym. Fuszerka na Południowej Obwodnicy Warszawy