Kierowca ambulansu nie ustąpił pierwszeństwa. Karetka wbiła się w renault

2021-10-13 12:46
Zderzenie karetki z osobówką. Są ranni
Autor: Tadeusz Mróz

Kierowca osobówki oraz jedna osoba z załogi karetki zostali ranni po tym, jak ambulans zderzył się z samochodem osobowym marki Renault. Oboje trafili do szpitala, a szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala policja. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że to kierowca karetki wymusił pierwszeństwo przejazdu.

Do zdarzenia doszło około godz. 23 we wtorek, 12 października. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, karetka wyjeżdżała właśnie na wezwanie, gdy uderzyła w osobowy renault, nie ustępując mu pierwszeństwa przejazdu. Informacje o zdarzeniu potwierdziła nam policja.

Kierowcy obydwu pojazdów zostali przebadani przez funkcjonariuszy na obecność alkoholu. - Byli trzeźwi – poinformowała nadkom. Joanna Węgrzyniak z południowopraskiej policji. W poważnie wyglądającym zderzeniu pojazdów ucierpiały dwie osoby - kierowca osobówki oraz ratowniczka jadąca karetką.

Obydwoje z obrażeniami ciała zostali przetransportowani na dalsze badania do szpitala. Policja ustala szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Sonda
Jak oceniasz pracę stołecznej policji?
Super Raport 12.10 (Goście: Marcin Przydacz - wiceszef MSZ oraz Robert Biedroń - Nowa Lewica) Sedno Sprawy: Małgorzata Kidawa-Błońska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE