Kierowca osobówki potracił 5-latka. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR [MAMY ZDJĘCIA]

2021-04-08 20:49 Alicja Guz
 Kierowca osobówki potrącił dziecko
Autor: WAWAHOTNEWS24 Kierowca osobówki potrącił dziecko

Do zdarzenia doszło w Parzniewie (powiat pruszkowski) przy ul. Działkowej. Kierowca samochodu osobowego potrącił 5-letniego chłopca. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Przerażająco wyglądająca sytuacja miała miejsce przy ul. Działkowej w Parzniewie około godz. 18:25. Informację o zdarzeniu w rozmowie z "Super Expressem" potwierdził mł. bryg. Karol Kroć ze straży pożarnej w Pruszkowie. - Samochód osobowy potrącił dziecko w wieku około pięciu lat - powiedział strażak.

NIE PRZEGAP: Maleńka Hania umierała w męczarniach. Poruszające pożegnanie dziewczynki. "Serce rozdziera rozpacz"

W akcji brał udział jeden zastęp straży pożarnej. Na miejsce wezwano również Lotnicze Pogotowie ratunkowe. - Po przebadaniu okazało się, że dziecko doznało niegroźnych obrażeń i nie było konieczności przetransportowania go do szpitala - wyjaśnił mł. bryg. Karol Kroć.

Tym razem na szczęście nie doszło do tragedii. 5-latek najadł się tylko strachu, po czym bezpiecznie wrócił do domu. Działania służb zakończyły się chwilę po godz. 19.

Wlokła psa na haku
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE