Kłótnia kochanków zakończyła się wbitym nożem w ciele kobiety. Krwawa awantura we Włochach

i

Autor: Tadeusz Mróz

Kłótnia kochanków zakończyła się wbitym nożem w ciele kobiety. Krwawa awantura we Włochach

Miłosną kłótnię najlepiej jest załatwiać rozmową. Każdy w związku ma gorsze chwile. Niestety pewna para kochanków, mieszkająca we Włochach, o tym zapomniała. Zacięta awantura skończyła się krwawym atakiem mężczyzny na swoją ukochaną. 67-latek nagle złapał za nóż i zaczął nim wymachiwać w kierunku 37-letniej konkubiny.

W czwartek, 30 czerwca, około godziny 16, przy ulicy Rybnickiej w warszawskich Włochach w mieszkaniu słychać było odgłosy miłosnej awantury. Niestety mocna wymiana zdań pomiędzy kochankami skończyła się tragicznie. W pewnym momencie emocje wzięły górę i w kierunku 37-letniej kobiety jej mężczyzna skierował ostry jak brzytwa nóż. - Z obrażeniami ciała trafiła nie zagrażającymi życiu trafiła do szpitala. Napastnik został zatrzymany. To 67-letni mężczyzna – przekazał oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa III (Ochota, Ursus, Włochy), podkom. Karol Cebula.

Uczestnicy awantury okazali się pijani

Policjanci przebadali na miejscu uczestników bójki. Oboje byli nietrzeźwi. Nożownik miał w organizmie 1,5 promila alkoholu, a jego konkubina prawie 3 promile. Sprawą zajęli się śledczy. Po wytrzeźwieniu rozemocjonowanej dwójki, nastąpiło ich przesłuchanie.

Zobacz zdjęcia zrobione na miejscu zdarzenia:

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś nożem?
Otwarcie nowych stacji metra na Bemowie. Pierwsi pasażerowie skorzystali z podziemnej kolejki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE