Kobyłka: Pogrzeb tragicznie zmarłej Karoliny z Zielonki. Ryk silników pożegnał motocyklistkę [WIDEO, GALERIA]

2020-06-19 16:14
Pogrzeb motocyklistki Karoliny z Zielonki
Autor: Mateusz Nadworski/SE

Piękna motocyklistka Karolina zmarła w masakrycznym wypadku w Zielonce. W piątek odbył się niezwykły pogrzeb. Ludzie nie mieścili się w kościele. Tłum motocyklistów pożegnał swoją koleżankę głośnym rykiem silników.

Pogrzeb motocyklistki Karoliny z Zielonki

Sam jestem motocyklistą. To moja pasja od małego. Wspólnie z całą społecznością motocyklową opłakujemy zmarłą Karolinę. Była taka młoda. Miała całe życie przed sobą – stwierdził ksiądz podczas mszy pogrzebowej, która odbyła się w piątek o godz. 13. w kościele pw. Jerzego Popiełuszki w Kobyłce. Na tą piękną uroczystość przybył tłum ludzi. Nie mieścili się w kościele. Morze kwiatów zalało podłogę wokół trumny. Kilkanaście wieńców, w tym od różnych środowisk motocyklowych trafiło przed ołtarz. - Możemy wierzyć, że teraz Karolina mknie po niebieskich autostradach i niczym się już nie przejmuje – usłyszeli wierni podczas kazania.

Pogrzeb motocyklistki Karoliny z Zielonki. Szczegóły uroczystości

Tragicznie zmarłą Karolinę żegnali przede wszystkim koledzy z tego samego środowiska. Około 100 motocyklistów na swoich ryczących maszynach oddało cześć pamięci pięknej 23-latki. Jednoślady dały niesamowity pokaz przed świątynią a następnie ruszyły za srebrnym karawanem na cmentarz. Rodzina zmarłej słysząc przeraźliwy ryk motocykli, wybuchła płaczem. Na kilkanaście minut ulica Szeroka była kompletnie zablokowana a oczy wszystkich zgromadzonych były skierowane na przepiękny pokaz solidarności motocyklistów ze zmarłą.

Żyrardów. Kobieta ZASTRZELONA przez policjanta. Czy w mieście będą ZAMIESZKI?

Karolina R. (+ 23 l.) była pasjonatką motocykli. W ubiegły piątek wsiadła na swoją maszynę i pędząc z niewyobrażalną prędkością przez ulice Zielonki uderzyła z ogromnym impetem w skręcającą furgonetkę. Nie było szans na ratunek. Piękna Karolina zginęła na miejscu.

Warszawa: UWAGA! W sobotę kolejne przemarsze. Utrudnienia w centrum [ZOBACZ TRASĘ]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE