Pogrzeb motocyklistki Karoliny z Zielonki. Szczegóły. ZDJĘCIA

2020-06-18 16:15
Pogrzeb motocyklistki Karoliny z Zielonki
Autor: Marek Zieliński/SE

To miała być zwykła przejażdżka. Piękna Karolina miała jechać tylko na chwilę do solarium. Wsiadła na swojego ścigacza i ruszyła przed siebie. Kilkaset metrów dalej uderzyła z ogromną siłą w furgonetkę. To była tragiczna śmierć. Dziś jej motocyklowi koledzy chcą uczcić jej pamięć. Zorganizowali przepiękną uroczystość.

Karolina R. wraz z przyjaciółką prowadziły zakład kosmetyczny w Zielonce. Kobieta była pasjonatką motocykli. Uwielbiała szybką jazdę. To była jej pasja. W ubiegły piątek, przed godz. 17 miała wizytę w solarium. Niestety nigdy tam nie dotarła. Jadąc na swoim ścigaczu ulicą Kolejową, tuż przy sklepie API z ogromną siłą wbiła się w skręcającą w lewo furgonetkę. Nie było szans na ratunek. Piękna Karolina zginęła na miejscu.

Potworna tragedia w Zielonce! Pędziła na motorze na SOLARIUM! Spotkała śmierć

Od momentu wypadku, w miejscu gdzie do niego doszło, znajomi, najbliżsi i przyjaciele palą znicze. Postanowili też w inny sposób wspomnieć tragicznie zmarłą motocyklistkę. Na Facebooku zostało utworzone wydarzenie. W piątek o godz. 11 ma odbyć się zbiórka motocykli i aut biorących udział w kolumnie pogrzebowej, po uroczystości, która rozpocznie się o godz. 13 w kościele na Maciołkach w Kobyłce przy ul. Szerokiej. Kierowcy spotkają się na początku na parkingu przy stadionie narodowym, przy bramie 11. Następnie przejadą do drugiego punktu zbiórki do Kobyłki na ul. Załuskiego 102.

Warszawa. PILNE! POWAŻNY wypadek na wylotówce z miasta! Na miejscu ŚMIGŁOWIEC LPR-u [GALERIA]

Z kościoła planowany jest przejazd kolumną za samochodem z trumną Karoliny na cmentarz w Zagościńcu.

Warszawiacy ZNIECIERPLIWIENI na wypłaty z tarczy. "Gdyby nie oszczędności, nie miałbym za co jeść"

Organizatorzy wydarzenia proszą o ciszę w momencie przejazdu pod kościół. - Niech nasza siostra, przyjaciółka, koleżanka usłyszy nas i wie o tym, że będziemy o niej pamiętać – napisali organizatorzy.

Warszawa: Nie zostawiaj w aucie cennych rzeczy! Gruzin zatrzymany za włamania do aut

Po zakończeniu ceremonii, kierowcy mają się jeszcze udać na miejsce wypadku by tam zapalić znicz.

Warszawa: Koniec popularnych supermarketów! Wiemy, kto je zastąpi!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Biznes 18 VI
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE