Autobus wpadł do rowu pod Grodziskiem Mazowieckim

i

Autor: Tadeusz Mróz Autobus wpadł do rowu pod Grodziskiem Mazowieckim

Straszne

Kolejny autobus w rowie! Dramat pod Grodziskiem Mazowieckim

2023-09-27 11:32

Szokujące i niebezpieczne wydarzenie w gminie Grodzisk Mazowiecki! W miejscowości Natolin 27 września o godzinie 6:24 autobus miejski wylądował w przydrożnym rowie. Na szczęście w chwili zdarzenia w pojeździe znajdował się tylko kierowca. Całe szczęście mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Natolin. Autobus wypadł z drogi prosto do rowu

Autobus miejski zjechał z drogi, przewracając się na bok i trafiając prosto do przydrożnego rowu. Całe zdarzenie miało miejsce w środę, 27 września, o godzinie 6:24 we wsi Natolin, która znajduje się nie daleko Chlebni na ulicy Logistycznej.

- Tego zdarzenia nie można nazwać wypadkiem, ponieważ brał w nim udział tylko autobus. Nie było innego pojazdu. Kierowca podczas zajścia był trzeźwy, po prostu nie zachował ostrożności na drodze, przez co z niej zjechał i wjechał do rowu - poinformowała w rozmowie z "Super expressem" asp. szt. Katarzyna Zych z policji w Grodzisku Mazowieckim.

W autobusie oprócz kierowcy nie znajdował się nikt inny. Mężczyzna miał naprawdę dużo szczęścia. Z groźnie wyglądającego zdarzenia wyszedł bez większych obrażeń.

Wyciągnięciem pojazdu z rowu zajęła się straż pożarna. Mimo całej tej sytuacji w okolicach nie ma utrudnień.

Kolejny autobus w rowie

Wcześniej pisaliśmy o niezwykle podobnym zdarzeniu. Przed godz. 5 w Jankach pod Warszawą autobus podmiejski linii 707 również wpadł do rowu. Ranna została pasażerka, która trafiła do szpitala.

Czy rozpoznasz auta z PRL po sylwetce?

Pytanie 1 z 10
Co to za samochód?
Fiat