Kompletnie nagi spacerował po parku. Interweniującym strażnikom zaczął udzielać lekcji śpiewu!

i

Autor: SHUTTERSTOCK Kompletnie nagi spacerował po parku. Interweniującym strażnikom zaczął udzielać lekcji śpiewu!

Ale heca!

Kompletnie nagi spacerował po parku. Interweniującym strażnikom zaczął udzielać lekcji śpiewu!

2023-09-27 12:46

Tę interwencję warszawscy strażnicy miejscy śmiało mogą zaliczyć do grona tych najdziwniejszych. Nagi 42-latek spacerował po parku na Gocławiu z parasolem w ręku, a w planach miał kąpiel w pobliskim stawie! Co więcej, chwilę później mężczyzna zaczął udzielać strażnikom… lekcji śpiewu. A to nie był koniec jego zaskakujących pomysłów.

Warszawa, Gocław. Nagi mężczyzna spacerował po parku

Było kilka minut po godz. 14, gdy strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o nagim mężczyźnie, który spacerował po parku na Gocławiu. Mundurowi odnaleźli go w parku miejskim ciągnącym się wzdłuż ul. Bora-Komorowskiego. Mężczyzna nie miał na sobie kompletnie nic! Nawet skarpetek czy majtek, a chodząc pod drzewami, w ręku trzymał… parasol.

Sytuacja była dość krępująca, ponieważ w okolicy znajduje się plac zabaw i żłobek, a widok roznegliżowanego 42-latka zdecydowanie nie jest odpowiedni dla małych dzieci. - Funkcjonariusze podeszli do niego i poprosili, żeby się ubrał. Ten odparł, że jest mu gorąco i zamierza wykąpać się w pobliskim stawie - przekazała Straż Miejska.

Po chwili 42-latek swoim zachowaniem jeszcze bardziej zszokował interweniujących funkcjonariuszy. Zaczął udzielać im… lekcji śpiewu! Wówczas mundurowi zorientowali się, że mają do czynienia z osobą mającą zaburzenia psychiczne i wezwali na pomoc pogotowie ratunkowe.

Mężczyzna próbował ukryć się w studzience

- Oczekując na przyjazd ratowników, strażnicy odnaleźli leżące 200 metrów dalej ubranie mężczyzny, który zgodził się założyć tylko bluzę dresową. Tuż przed przyjazdem pogotowia na miejsce interwencji przyjechali także policjanci - poinformowała Straż Miejska.

Widok nadjeżdżającej karetki zdenerwował 42-latka na tyle, że próbował ukryć się w głębokiej na 2 metry studzience!

Na szczęście mężczyznę udało się doprowadzić do karetki. Po wstępnym badaniu przeprowadzonym przez ratowników 42-latek został przewieziony do szpitala.

Zabytki i kultowe miejsca w Warszawie. W której dzielnicy się znajdują?

Pytanie 1 z 10
Pałac Kultury i Nauki znajduje się w dzielnicy...