Przerażające

Nagi mężczyzna wszedł na dach budynku, doszło do tragedii. Wyciekło wstrząsające nagranie

2023-07-19 13:15

W Wilanowie przy Osi Królewskiej doszło do tragedii. Kompletnie nagi mężczyzna wszedł na dach trzypiętrowego budynku i rzucał cegłami w mieszkańców. Niedługo potem rozegrał się dramat. Mężczyzna nie przeżył upadku z wysokości. Lekarz stwierdził jego zgon. W internecie pojawiło się wstrząsające nagranie.

Wilanów. Nagi mężczyzna na dachu budynku

O tragicznym zdarzeniu w Wilanowie już pisaliśmy. Około godz. 23 w środę, 12 lipca, do służb wpłynęła informacja o nagim mężczyźnie, który wszedł na dach trzypiętrowego budynku przy Osi Królewskiej. Z relacji naszego fotoreportera wynikało, że rzucał on cegłami w balkony i pieszych!

Gdy na miejsce przyjechała policja, doszło do tragedii. - Na dachu budynku znalazł się nagi mężczyzna. W momencie kiedy policjanci dojechali na miejsce, zeskoczył z niego. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny - przekazała nam asp. Iwona Kijowska z mokotowskiej policji.

Wstrząsające wideo z tragedii w Wilanowie

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia w Wilanowie. Tymczasem w internecie pojawiło się wstrząsające nagranie, na którym widać doskonale, co wydarzyło się nocą przy Osi Królewskiej, aż do momentu śmierci mężczyzny.

Nagranie jest zbyt drastyczne, by je opublikować. Ze względu na jego treść, nie podajemy również konkretnych adresów stron, na których można je znaleźć.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Samobójstwo - ramka pomocowa

i

Autor: materiały prasowe
Sonda
Czy samóbójstwa w Polsce to temat tabu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany