PRZERAŻAJĄCE

Nagi mężczyzna wszedł na dach budynku i rzucał cegłami w mieszkańców. Chwilę później stało się najgorsze

2023-07-13 12:43

Sytuacja miała miejsce późnym wieczorem w środę, 12 lipca. Na warszawskim Wilanowie przy ul. Oś Królewskiej zaroiło się od służb ratowniczych, policji i straży pożarnej. Na dach trzypiętrowego budynku wszedł kompletnie nagi mężczyzna. − Kiedy policjanci dojechali na miejsce, zeskoczył z niego – mówi nam Iwona Kijowska z mokotowskiej policji.

Warszawa, Wilanów. Tragiczny finał. „Czekamy na wyniki sekcji zwłok”

Pierwsze informacje o tym makabrycznym zdarzeniu dostaliśmy od naszego fotoreportera, który pojawił się na miejscu. Jak słyszymy, w okolicach godziny 23 przy ul. Oś Królewskiej na warszawskim Wilanowie, na dach trzypiętrowego budynku wszedł nagi mężczyzna. − Rzucał cegłami w balkony i pieszych. Niestety, doszło do tragedii – słyszymy.

Jak poinformował nas mokotowska policja, mężczyzna w pewnym momencie skoczył. − Potwierdzam to zdarzenie. Na dachu budynku znalazł się nagi mężczyzna. W momencie kiedy policjanci dojechali na miejsce, zeskoczył z niego. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczali ślady na miejscu tragedii – przekazała policjantka w rozmowie z „Super Expressem”.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Samobójstwo - ramka pomocowa

i

Autor: materiały prasowe
Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest trudna?
Listen on Spreaker.