Koncert Guns N’ Roses w Warszawie. Fani muszą to wiedzieć

i

Autor: East News

Koncert Guns N’ Roses w Warszawie. Pilne informacje dla fanów. To trzeba wiedzieć [20.06.2022]

2022-06-20 12:54

Koncert Guns N'Roses w Warszawie już w poniedziałek, 20.06.2022. Fani muzyki rocka są z pewnością mocno podekscytowani. Będzie to jeden z pierwszych koncertów w Polsce po pandemii na taką skalę. Zwłaszcza, że wydarzenie będzie miało miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie. Impreza o charakterze masowym związana jest z różnymi szczegółami. Oto co powinniście wiedzieć w związku z koncertem Guns N'Roses - czy można jeszcze kupić bilety? Jak dojechać na PGE Narodowy? Sprawdź szczegóły

Koncert Guns N'Roses w Warszawie 20.06.2022. Jak dojechać na PGE Narodowy?

Koncert Guns N’ Roses w Warszawie rozpocznie się o godzinie 16.30, a zakończenie jest przewidywane na 22.30. Ze względu na to, że odbywa się w głównej części miasta - na stadionie PGE Narodowym - planowane są zmiany w ruchu. W godzinach 16.00 – 20.00 Saska Kępa będzie wyłączona z ruchu indywidualnego (oprócz pojazdów ZTM, taksówek i jednośladów). Biorąc pod uwagę to, że tysiące fanów będą się kierowały na stadion, mogą pojawić się zmiany w trasach komunikacji miejskiej w Warszawie.

Bardzo prawdopodobne, że linie 102, 125 i 202 do przystanku Dw. Wschodni będą jechały ul. Targową i Kijowską, linia 135 również będzie prowadziła przez ul. Targową. Dodatkowo, linie 146 i 147 będą kursowały przez al. Zieleniecką. Autobusy linii E-1 też zostaną przekierowane w związku z koncertem Guns N’ Roses w Warszawie.

Aby dojechać na PGE Narodowy najlepiej skorzystać z warszawskiej komunikacji miejskiej. Dojazd samochodem będzie utrudniony i wiązać się będzie ze sporymi utrudnieniami, ale też kosztami. Parking P+R Stadion Narodowy będzie tego dnia wyłączony z użytkowania.

Koncert Guns N'Roses w Warszawie. Jak dojechać na PGE Narodowy?

i

Autor: Artur Hojny / Super Express Dojazd samochodem na PGE Narodowy w związku z koncertem Guns N'Roses będzie utrudniony

Koncert Guns N'Roses w Warszawie. Zmiany w komunikacji miejskiej

Po zakończeniu koncertu Guns N'Roses w Warszawie także zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Niewykluczone, że z ruchu zostanie wyłączony Most Poniatowskiego. W takim wypadku: linie 7, 22 i 25 pojadą przez most Śląsko-Dąbrowski, linie 9 i 24 skończą trasy na pętlach pl. Starynkiewicza lub na Ratuszowej-Zoo (w zależności od tego po której stronie Wisły będą). Linie 111, 117, 158, 167, 507, 521, N22, N24 i N72 ominą utrudnienia mostem Łazienkowskim, a 146 i 147 pojadą al. Zieleniecką. Zostanie też uruchomiona linia Z-9 na trasie pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – Al. Ujazdowskie – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – al. J. Waszyngtona – Wiatraczna.

O tej porze na ulice wyjedzie większa liczba tramwajów i autobusów linii 509.

Bilety na koncert Guns N'Roses 20.06.2022. Czy można jeszcze kupić?

Ci, którzy byli wcześniej niezdecydowani co do uczestnictwa w koncercie Guns N'Roses w Warszawie i nadal się zastanawiają – nie ma powodów do zmartwień. Bilety nie zostały jeszcze wyprzedane. Jest możliwość wykupienia ich np. poprzez ebilety.pl. Zostało niewiele czasu, więc decydujcie się szybko!

Warto pamiętać, że należy posiadać ze sobą dowód zaszczepienia przeciw COVID-19 lub negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-COV-2.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE