Czarna seria na Pradze-Południe. Kolejny młody mężczyzna runął z wysokości

i

Autor: SUPER EXPRESS Czarna seria na Pradze-Południe. Kolejny młody mężczyzna runął z wysokości

Czarna seria na Pradze-Południe. Kolejny młody mężczyzna runął z wysokości

2022-06-20 13:25

W ostatnich dnia na Pradze-Południe rozgrywa się istny horror. W niedzielę, 19 czerwca, kolejny człowiek stracił życie, upadając z wysokości. Tym razem do nieszczęścia doszło przy Alei Stanów Zjednoczonych. Około 30-letni mężczyzna runął z okna bloku mieszkalnego. Jego życia nie udało się uratować. To prawdziwa czarna seria na Pradze…

Śmierć mężczyzny przy Alei Stanów Zjednoczonych

Potworna śmierć młodego mężczyzny przy Alei stanów Zjednoczonych 72 na Grochowie. W niedzielę, 19 czerwca, nieszczęśnik wypadł z okna bloku mieszkalnego. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy i zespół ratownictwa medycznego. Niestety, mimo reanimacji życia około 30-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Obrażenia spowodowane upadkiem z wysokości, były zbyt poważne. Zginął na miejscu.

Zobacz też: Makabra na torach w Warszawie. Rozczłonkowane ciało młodego mężczyzny leżało na torach

Czarna seria na Pradze-Południe

To kolejne tego typu zdarzenie w ostatnich dniach na Pradze-Południe. W czwartek, 16 czerwca, w Boże Ciało, do podobnej tragedii doszło przy ul. Witolińskiej. Mężczyzna runął z wieżowca. Nie przeżył. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon.

Z kolei w sobotni wieczór, 18 czerwca, przy ul. Chłopickiego 53 znaleziono zwłoki mężczyzny. Przyczyny i okoliczności jego śmierci będzie ustalała policja.

Tragedie w Warszawie

Takie wstrząsające zdarzenia nie ograniczają się jednak jedynie do Pragi-Południe. Przypadki tragedii odnotowujemy na terenie całej Warszawy. Na początku czerwca informowaliśmy o 2-letniej dziewczynce, która wypadła z 9. piętra hotelu na Mokotowie. Nie przeżyła.

W maju na Targówku z drugiego piętra wypadł mężczyzna. Niedługo potem w samym centrum Warszawy z 9. piętra wyskoczyła 66-letnia kobieta. Z kolei w marcu na Białołęce z 6. piętra runął 35-latek. Każde z nich stracił życie.

Każdy może przyczynić się do zapobiegania samobójstwom. Pamiętaj, jeśli potrzebujesz pomocy, zgłoś się do osób oraz instytucji pomocowych takich jak: psycholog, psychiatra, telefon zaufania 116 123, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, czy Poradnia Zdrowia Psychicznego. Więcej informacji i spis organizacji pomocowych znajdziesz TUTAJ.

Parzą kawę, przynoszą paczki, dostarczają pizzę i śpiewają Sto lat. Warszawa miastem robotów
Sonda
Czy samóbójstwa w Polsce to temat tabu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE