Kolejne śmiertelne potrącenie przez pociąg pod Warszawą! Mężczyzna zginął na miejscu

i

Autor: Marek Kudelski / Super Express zdjęcie ilustracyjne

Kolejne śmiertelne potrącenie przez pociąg pod Warszawą! Mężczyzna zginął na miejscu

2022-05-14 17:00

W Otwocku doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez pociąg Kolei Mazowieckich relacji Warszawa-Dęblin. Zespół ratownictwa medycznego, który pojawił się na miejscu, stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu pracuje prokurator i policja. Służby będą ustalać okoliczności tego tragicznego i już kolejnego zdarzenia, które miało miejsce 14 maja.

Piątek trzynastego minął, lecz dopiero dzisiaj (14 maja) dzień ten zbiera śmiertelne żniwa. To już drugie śmiertelne potrącenie przez pociąg pod Warszawą. – Zgłoszenie wpłynęło do policji w okolicach godziny 14:40. W Otwocku na wysokości ul. Armii Krajowej doszło do potrącenia mężczyzny przez pociąg Kolei Mazowieckich – przekazała „Super Expressowi” Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu wypadku pracuje policja wraz z prokuratorem. Służby będą wyjaśniały okoliczności tego zajścia.

CZYTAJ RÓWNIEŻPróbował rzucić się z 30. piętra Pałacu Kultury. Wiemy, kim jest ten mężczyzna

Portal Warszawskiego Transportu Publicznego podał: „W związku ze zdarzeniem na stacji Otwock występują utrudnienia w kursowaniu pociągów KM linii R7 oraz SKM linii S1. Możliwe opóźnienia, odwołania, skrócenia, przekierowania.”.

To już drugie śmiertelne potrącenie przez pociąg pod Warszawą i trzecie, które miało miejsce w województwie mazowieckim.

Pociąg towarowy rozjechał samobójcę w Bożej Woli 

14 maja informowaliśmy również o śmiertelnym potrąceniu pod Grodziskiem Mazowieckim w malutkiej wsi Boża Wola w gminie Baranów.

CZYTAJ RÓWNIEŻDramat na torach. Pociąg towarowy rozjechał samobójcę w Bożej Woli

Parę godzin po północy pod przejeżdżający pociąg towarowy nagle rzucił się pieszy. Zginął na miejscu. Utrudnienia na miejscu, w związku z tragicznym wypadkiem, trwały kilka godzin. Pociąg towarowy jechał w kierunku Sochaczewa.

Pies pogryzł 12-latka. Dzieci były same w mieszkaniu
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?