Dramat na torach. Pociąg towarowy rozjechał samobójcę w Bożej Woli

i

Autor: JRG BŁONIE/FACEBOOK Dramat na torach. Pociąg towarowy rozjechał samobójcę w Bożej Woli

Dramat na torach. Pociąg towarowy rozjechał samobójcę w Bożej Woli

2022-05-14 13:12

Makabra pod Grodziskiem Mazowieckim w malutkiej wsi Boża Wola w gminie Baranów. Parę godzin po północy pod przejeżdżający pociąg towarowy nagle rzucił się pieszy. Zginął na miejscu. Utrudnienia na miejscu, w związku z tragicznym wypadkiem, trwały kilka godzin. Pociąg towarowy jechał w kierunku Sochaczewa.

W rozmowie z dziennikarzem „Super Expressu”, informacje dotyczące tragicznego wypadku potwierdził oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Zgłoszenie o wypadku w Bożej Woli w gminie Baranów otrzymaliśmy o 2:30 w nocy. Ktoś rzucił się nagle pod pociąg towarowy, który jechał w kierunku Sochaczewa – przekazała asp. szt. Katarzyna Zych.

Utrudnienia na miejscu trwały przez kilka godzin. Policja pracowała w towarzystwie prokuratora. Służby starały się ustalić okoliczności wypadku.

CZYTAJ RÓWNIEŻTragedia na Targówku! Mężczyzna runął z drugiego piętra! Nie żyje

– Maszynista został przebadany pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy – dodała policjantka.

Na miejscu pracował prokurator z Żyrardowa. – Nastąpi teraz ustalenie tożsamości osoby. Ciało zostało przekazane na sekcje zwłok – skwitowała asp. szt. Zych.

Oprócz policji, prokuratora oraz Straży Ochrony Kolei na miejscu pracowały również zastępy straży pożarnej: JRG Grodzisk Mazowiecki, OSP w Bożej Woli.

Kobieta rzuciła się pod metro

4 kwietnia informowaliśmy o groźnym wypadku na stacji metra Politechnika w Warszawie. Wtedy to pod wagonem metra znalazła się kobieta, która najprawdopodobniej chciała popełnić samobójstwo.

CZYTAJ WIĘCEJTragedia na stacji metra Politechnika. Kobieta rzuciła się pod pędzący pociąg

Na miejscu pracował wtedy prokurator, strażacy oraz policja. Z informacji, które podawał reporter "Super Expressu" wynikało, że pasażerka na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń i trafiła pod opiekę lekarzy. 

Strażak zginął po zderzeniu z pociągiem
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE