Konstancin-Jeziorna: Brutalny rozbój na targowisku. Skatował człowieka dla pieniędzy

2021-01-24 13:00 Alicja Guz
Konstancin-Jeziorna: Brutalny rozbój na targowisku. Skatował człowieka dla pieniędzy
Autor: KPP w Piasecznie zatrzymany mężczyzna

Dużo strachu najadł się 47-letni mężczyzna, gdy podczas zakupów ktoś go znienacka zaatakował. Sprawca zabrał mu gotówkę i szybko uciekł. Policjanci szybko jednak ustalili, kim był złodziej. Co wydarzyło się na bazarze w Konstancinie-Jeziornie?

Rozbój na miejskim targowisku

Te popołudniowe zakupy zapadną na długo w pamięci 47-letniego mężczyzny. W środę na targowisku miejskim w Konstancinie-Jeziornie został brutalnie zaatakowany. - Sprawca wyrwał mu z rąk plik pieniędzy. Poszkodowany próbował temu zapobiec. Wówczas został on kilkukrotnie uderzony przez sprawcę, który po chwili zbiegł. Poszkodowany stracił niemal 700 złotych - przekazał nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie.

Rabuś wpadł w ręce policji

Dzielnicowym z Konstancina-Jeziorny nie zajęło dużo czasu namierzenie sprawcy napaści. Jeszcze przed godz. 20 wpadł on w ręce policjantów. Funkcjonariuszom udało się odzyskać cześć skradzionych pieniędzy. Okazało się również, że 20-latek, który zaatakował i okradł 47-latka, przed kilkoma dniami opuścił zakład karny. Za dokonanie rozboju młodemu mężczyźnie grozi nawet 12 lat więzienia.

Kolejki ustawiają się do rejestracji do szczepień