Koronawirus w Polsce: Tak siłownie omijają zakaz działalności w Warszawie

2020-10-17 16:56 ToM
Koronawirus w Polsce: Tak siłownie omijają zakaz działalności w Warszawie
Autor: tacofleur/Pixabay Koronawirus w Polsce: Tak siłownie omijają zakaz działalności w Warszawie

W czwartek premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że w związku ze znaczącym wzrostem zakażeń koronawirusem w Polsce od soboty będą zamknięte siłownie, kluby fitness i aquaparki. Tymczasem właściciele jednego z lokali crossfit na warszawskim Ursynowie znaleźli sposób na to, żeby ich lokal działał dalej. Wystarczy tylko, by bywalcy fitness klubu po treningu wykonali jedną prostą czynność. Jaką?

Jak informują właściciele ursynowskiego lokalu crossfit, klub ćwiczeń jest otwarty mimo obostrzeń, ale tylko dla zawodników, którzy przygotowują się do zawodów. Nie ma jednak nic prostszego, niż stać się zawodnikiem crossfit! Nie potrzeba żadnych zaświadczeń, certyfikatów czy badań, a jedynie trzeba... zapisać po treningu swój wynik! Każdy z treningów na sali jest natomiast traktowany jak dumnie brzmiące "zawody". Czy ściślej - oficjalne przygotowania do "zawodów".

- Codziennie w naszych klubach będą odbywać się treningi przygotowujące do zawodów. Poprzez zorganizowane zajęcia sportowe rozumiemy wszystkie zajęcia ujęte w grafiku podanym na naszej stronie internetowej - przekonują właściciele ursynowskiej siłowni.

Organizatorzy "zawodów" zapewniają jednocześnie, że w siłowni stosowane są wszelkie środki mające zapobiec rozprzestrzenianiu COVID-19, a sala jest regularnie dezynfekowana. Życzymy powodzenia wszystkim "zawodnikom"!

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.