KORONAWIRUS w Warszawie: Dramatyczna akcja w samolocie z Rzymu! [WIDEO]

2020-02-26 20:35 PIK
Chińska zaraza atakuje Polaków
Autor: TWITTER/ARTUR WICHNIAREK Chińska zaraza atakuje Polaków

Epidemia koronawirusa rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie także w Europie, a przede wszystkim - we Włoszech. Był tam Artur Wichniarek, który własnie przyleciał z Rzymu do Warszawy. Na Twitterze pokazał, jak działają służby.

Wichniarek, który we wtorek z Neapolu komentował na żywo mecz Ligi Mistrzów, w środę przed południem wylądował na Okęciu. I na Twitterze udokumentował działanie służb medycznych. - Właśnie wylądowałem w Warszawie z Rzymu i proszę jaka profesjonalna robota. Już na pokładzie samolotu badają nam temperaturę, zaraz zobaczymy czy czasami zamiast studia Polsatu Sport nie będzie kwarantanny - skomentował były reprezentant Polski.

Czy warszawiacy są gotowi na epidemię koronawirusa? Sprawdź, co jest najlepszym zabezpieczeniem!

KORONAWIRUS w Łodzi? Łódzkie służby ALARMUJĄ ws. ZAKAŻENIA! Infolina

Liczba zarażonych koronawirusem COVID-19 na całym świecie przekroczyła już 81 tys. osób, z czego ponad 78 tys. w Chinach. Potwierdzono także blisko 2.8 tys. zgonów. W Europie najgorsza sytuacja jest własnie we Włoszech, gdzie zanotowano blisko 350 przypadków zarażenia koronawirusem, co stawia ten kraj na trzecim miejscu - po Chinach i Korei Południowej. Na razie w Italii zanotowano 11 przypadków śmierci spowodowanych przez COVID-19.

Tutaj badają próbki od wszystkich podejrzanych o zarażenie koronawirusem! Tylko my byliśmy w tym laboratorium!

W środę minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformował, że w Polsce nadal nie ma potwierdzonego przypadku zarażenia koronawirusem. Jednak zarówno on, jaki specjaliści są przekonani, że wkrótce COVID-19 dotrze także do naszego kraju.

Czy narciarze przywieźli koronawirusa do Polski?

Czy można zrezygnować z wycieczki przez koronawirusa? ZWROT pieniędzy