MROŻĄCE KREW W ŻYŁACH

Koszmar na skrzyżowaniu w Sowiej Woli. Motocyklista przeleciał nad samochodem i gruchnął o asfalt. Zginął na miejscu

2023-09-28 16:01

Makabrycznie rozpoczęło się popołudnie w Sowiej Woli w powiecie nowodworskim. Chwilę po godzinie 12 w czwartek, 28 września, na skrzyżowaniu ul. Kampinowskiej i Folwarcznej zginął motocyklista. Kierujący jednośladem zderzył się z osobowym oplem. Pomimo godzinnej reanimacji nie udało się uratować życia starszego mężczyzny. Policjanci na miejscu pracowali pod nadzorem prokuratora.

Sowia Wola. Koszmarny wypadek na skrzyżowaniu. Nie żyje motocyklista

Po południu w czwartek, 28 września, na skrzyżowaniu ul. Folwarcznej i Kampinowskiej doszło do przerażającego wypadku drogowego. Na jezdni porozsypywały się kawałki szkła i blachy. Na miejscu pojawił się nasz fotoreporter, udało mu się porozmawiać ze świadkami zdarzenia.

Najprawdopodobniej kierujący osobowym oplem wymusił pierwszeństwo przed motocyklistą. Ten, z gigantyczną prędkością huknął w auto, przeleciał nad jego dachem i gruchnął o ziemię − słyszymy. Na miejscu w ciągu kilku minut pojawiły się służby wraz z ratownikami medycznymi. Podjęto próbę reanimacji, która niestety nie przyniosła skutku. Motocyklista zmarł.

Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 12:49. Doszło do wypadku z udziałem osobowego opla i motocykla marki honda. Kierujący opem był trzeźwy. Niestety kierujący jednośladu w wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu − słyszymy od Małgorzaty Wersockiej z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze będą ustalali okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany